Skip to main content
Kripto Haberleri

En gelişmiş altyapıya sahip ağ olan Tezos’u artık satın alabilirsiniz: işte burada

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış


Tezos, bir hard fork’a ihtiyaç duymadan zaman içinde gelişebilen ve gelişebilen bir altyapı sunmayı amaçlayan akıllı sözleşme tabanlı bir blok zinciri ağıdır. Bugünkü canlı Tezos fiyatı, 24 saatlik 180.75 milyon dolarlık işlem hacmiyle 4.42 USD’dir. Bu makale, Tezos ve şimdi Tezos satın almak için en iyi yerler hakkında ayrıntıları paylaşıyor.

Şimdi Tezos satın almak için en iyi yerler

eToro

eToro, sektördeki en düşük komisyon ve ücret oranlarından bazılarını sunan dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biridir. Sosyal kopya ticareti özellikleri, onu yeni başlayanlar için harika bir seçim haline getiriyor.

XTZ’yi eToro ile bugün satın alın

Binance

Binance, 2017 yılında kurulduğundan bu yana katlanarak büyüdü ve şu anda piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri.

Binance ile bugün XTZ satın alın

Tezos nedir?

Tezos ağı, büyük bir farkla Ethereum’a benzer: asla bir hard fork tehlikesi olmayacak. Bu, hem Bitcoin hem de Ethereum’un yaratıldıklarından beri acı çektiği bir şey. XTZ sahibi kişiler, Tezos geliştiricileri tarafından öne sürülen protokol yükseltme tekliflerine oy verebilir.

Bu açık kaynaklı platform kendisini “güvenli, yükseltilebilir ve uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş” olarak nitelendiriyor ve akıllı sözleşme dilinin yüksek değerli kullanım durumları için gereken doğruluğu sağladığını söylüyor. Tezos’a göre, yaklaşımı geleceğe yönelik olduğu ve “geleceğe kadar en son teknoloji ürünü kalacağı” anlamına geliyor, yani blockchain teknolojisindeki gelişmeleri kucaklayabilir.

Bugün Tezos’u satın almalı mıyım?

Tüm fiyat tahminlerini ve yatırım tavsiyelerini dikkatli bir şekilde alın ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.

Tezos fiyat tahmini

Cüzdan Yatırımcısı uzun vadeli bir artış öngörüyor. 2026 sonu için fiyat tahmini 15,65 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin %251 civarında olması bekleniyor. Eğer tahmin doğruysa, şimdi yapılan 100$’lık bir yatırım 5 yıl içinde 351$’ı bulacak.

Sosyal medyada Tezos

 

Gönderi En gelişmiş altyapıya sahip ağ olan Tezos’u şimdi satın alabilirsiniz: Coin Journal’da ilk kez burada ortaya çıktı.