Skip to main content
NFT Haberleri

Endonezyalı Genç, Hayır Kuruluşlarına Bağış Yapmak İçin NFT’leri Kullandığı İçin Ödül Kazandı

Yazan Eylül 21st, 2022Yorum Yazılmamış

On altı yaşındaki Endonezyalı genç Rainier Wardhana Hardjanto, hayır kurumlarına devam eden NFT katkılarından dolayı büyük bir ödülle onurlandırıldı. Endonezya Dünya Rekorları Müzesi (MURI), Rainier’e Endonezya çevresindeki engelli topluluklara yardım etmek için NFT bağışlarını kullanarak yaptığı çalışmalardan dolayı rekor kıran sertifikasını verdi. Web sitesi Art n Me, 550 milyon Rp’nin (5.000 $) üzerinde bağış topladı.

Endonezyalı genç Rainier Wardhana Hardjanto'nun resmi ve NFT hayır kurumu sertifikası
16 yaşındaki Endonezyalı genç Rainier Wardhana Hardjanto, bir NFT platformundaki bağışlar için MURI sertifikası alan ilk kişi oldu.

Endonezyalı genç, hayır kurumu için para toplamak için NFT’leri kullanıyor

NFT’ler, hayır işleri için para toplamanın inanılmaz bir yolu olduğunu kanıtlıyor. Rainier Wardhana Hardjanto gibi insanlar bunu yaparken büyük başarı elde ediyor.

Web sitesi aracılığıyla Down Sendromlu hayır kurumlarına odaklanarak 5.000 doların üzerinde para topladı. Sanat, öncelikle Rainier, arkadaşları, engelli topluluklarından sanatçılar ve yerel yetimhanelerden gelen çocuklar tarafından yapılmıştır. Buna ek olarak, Endonezyalı genç Rainier de kendi tablolarından dokuzunu NFT teknolojisini kullanan hayır kurumlarına bağışladı. Dahası, bu Down Sendromlu çocuklar için bir öğrenme merkezi oluşturmaya yönelik olacaktır.

Rainer resmi bir açıklamada, “Toplumda sahip olduğumuz mevcut sorunların ve başkalarının hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olmak için eşitsizlik açığını nasıl azaltabileceğimizin farkında olmamız önemli” dedi.

NFT sanatı hayır kurumları için harika!

Geleneksel sanattan farklı olarak NFT sanatı, kısa sürede dünya çapında milyonlarca kişiye ulaşma gücüne sahiptir. Geçen yıl boyunca, NFT yardım bağışlarının dünya çapında bir seferberlik olduğunu gördük. Ukrayna. Gelecekte bu, insanlara hızlı ve kolay bir şekilde yardım etmenin harika bir yolu olacak!

Son olarak, Endonezyalı genç Rainier Wardhana Hardjanto, blockchain teknolojisinin mükemmel bir örneğidir ve NFT topluluğu değişen hayatlar.

Posta Endonezyalı Genç, Hayır Kuruluşlarına Bağış Yapmak İçin NFT’leri Kullandığı İçin Ödül Kazandı ilk ortaya çıktı NFT Akşamı.