Skip to main content
Kripto Haberleri

Eski First Lady Melania Trump, Bitcoin’i 13. doğum gününde kutladı

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış


Hemen ardından kendi mantar olmayan jetonunu başlatmak (NFT) projesi geçen ay, ABD’nin eski First Lady’si Melania Trump, Bitcoin’e seslendi (BTC) Twitter’dan.

Pazartesi günü Melania, Bitcoin’e mutlu yıllar diledi. Dünyanın en büyük kripto para birimi işaretlenmiş 13. yıl dönümü M üzerinde

Eski First Lady, “Bitcoin’in piyasa değerinin 1 trilyon doları aştığı yaygın olarak bildiriliyor” dedi.

Yazının yazıldığı sırada, BTC’nin piyasa değeri 880 milyar doların biraz üzerinde. veri CoinGecko’dan. Piyasa değeri en son geçen yıl Aralık ayının başlarında 1 trilyon doların üzerine çıkmıştı.

Gönderi, yazı yazılırken 30.000’den fazla beğeni ve 8.000’den fazla retweet topladı.

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı da dahil olmak üzere kripto para topluluğundaki birçok kişi Anthony Pompliano, daha sonra önerildi Bayan Trump’ın bir “Bitcoiner” olabileceği veya BTC endüstrisine dahil olabileceği.

İlişkili: Dünyanın en büyük douchebag’i NFT koleksiyonunu yayınladı

Diğerleri, Bayan Trump’ın kocası, eski ABD Başkanı Donald Trump tarafından yapılan büyük Bitcoin karşıtı açıklamalara işaret etti. Bitcoin’i defalarca çarptı son yıllarda, buna dolandırıcılık denir ve “ince havaya” dayandığını savunarak.

Bir gözlemci, “Bu oldukça şifreli bir boşanma duyurusu, aksesuarlar” kayıt edilmiş Twitter’dan.

Eski First Lady, Aralık 2021’in ortalarında NFT platformunu resmi olarak duyurdu ve “Melania’s Vision” adlı ilk dijital koleksiyonunu çıkardı. Melania’nın yetkilisine göre İnternet sitesi, NFT satışı Solana blok zincirinde gerçekleştirildi ve açık artırma Cuma günü sona erdi.