Skip to main content
Kripto Haberleri

ETH, ADA ve bu 3 altcoin, KOL’ye göre Benjamin Cowen’dir. 2022’de en çok kazandıran kripto para birimleri

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

Tanınmış bir analist, kripto piyasası yeni bir yıla girerken en iyi altcoin seçimlerini belirledi.

Birinde Video Yeni analist Benjamin Cowen’e 1.18 milyon kanal abonesine Katman 1 ve Katman 2 blok zinciri projelerinin ilgisinin odak noktası olduğunu söyledi.

Her şeyden önce lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH).

“Ethereum açıkça bir ‘altcoin endeksi’.

Altcoinlerinizin Ethereum’dan daha iyi performans göstermesini veya en azından ona ayak uydurmasını istiyorsunuz. Makrodaki ETH çiftlerinize bir göz atın.

MATIC’in iyi bir proje olduğunu düşünüyorum, Layer 2’nin genişletilmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Ama aynı zamanda Cardano, Polkadot, Avalanche. “

Çokgen Çok Zincirli Ölçekleme Çözümü (MATIC), 2021’de bir patlama yaşadı ve geçen Cumartesi günü 0,03 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi 2,88 dolara çıktı. MATIC o zamandan beri düzeltildi ve şu anda 2,47 dolardan işlem görüyor.

Cowen listesinde ikinci sırada, piyasa değeri açısından 6. sırada yer alan ölçeklenebilir blok zinciri platformu Cardano (ADA) yer alıyor. Bu altcoin 0.18 dolardan yazın en yüksek seviyesi 3.11 dolara kadar epik bir ralli gördü. ADA şu anda 1.33 dolardan işlem görüyor.

Sırada, birden fazla blok zincirini birbirine bağlayan platform olan Polkadot (DOT), Ocak ayında 10 doların altındaki en düşük seviyelerden Mayıs ayında 47 doların ve Kasım ayında 54 doların üzerine çıktı, ancak o zamandan beri kendini keskin bir şekilde düzeltti ve şu anda 28.9 dolarda işlem görüyor.

Cowen’in favoriler listesinde sonuncu olan Katman 1 akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX). 2021’de yaklaşık 3,50 dolardan başladı, ancak bir dizi destansı ralli yaşadı ve sonunda Kasım ayının sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesi 144,96 dolara ulaştı. 11. sıradaki kripto para birimi 111 dolardan el değiştiriyor.

Analist şunları ekledi:

Takip ettiğim en önemli projeler Cardano, Polkadot, Avalanche, MATIC.

Gerçekten çok fazla potansiyeliniz var. İlk 10 veya 20’de çoğu zaman Layer-1, Layer-2 olduğunu görebilirsiniz.

Bence bu 2022 için harika bir portföy”.

Haberleri takip etmek ve bu makale hakkında yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

SN_Nur

Dailyhodl’a göre

Youtube Kanalını Takip Edin | Telegram kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin