Skip to main content
Kripto Haberleri

Ethereum Tabanlı Altcoin Beş Günde Sessizce Ralli Yaparken Bitcoin ve ETH Dip Yaptı

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Ethereum’un en büyük zorluklarından birkaçını çözmek için tasarlanan radar altı altcoinlerden biri, ETH ve Bitcoin’in (BTC) yeni yıla konsolide olmasıyla büyük kazançlar elde etmektir.

Katman 2 ölçeklendirme çözümü Metis Token (METIS), Ethereum’dan daha düşük ücretler ve daha hızlı işlem süreleri sunarken, lider akıllı sözleşme platformunun güvenliğini de koruyor.

Proje web sitesine göre,

“Verileri boşaltmak ve yürütmeyi ikinci bir katmana boşaltmak, Metis’in Web3 uygulamaları oluşturmak ve etkileşim kurmak için daha ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bir ortam sağlamasına olanak tanır.”

Protokol, katman-1 blok zincirinin üzerindeki bir katmanda işlevsel hedeflerine ulaşmak için iyimser toplama teknolojisini kullanır, ancak hem güvenlik hem de yerleşimler için bu temel katmana dayanır.

Yerel belirteci olan METIS, staking ve dahili ödemeler için kullanılabilir, ancak merkezi olmayan bir özerk şirketin (DAC) oluşturulması sırasında Metis Sanal Makinesi (MVM) içinde önemli bir işlev görür.

Proje şöyle açıklıyor:

“METIS belirteçleri de spam’i azaltmada ve hem geliştiriciler hem de kullanıcılar arasında güveni sağlamada rol oynar. Kullanıcılar, bir DAC’nin kuruluşu gibi platformdaki diğer kişilerle işbirliği başlatmak için bir miktar METIS kullanmalıdır.

bu belirteçler, işbirliği başarılı olursa ilk kullanıcılara döndürülür. Başarısız işbirlikleri, kullanıcıların hisselerini kaybetmesine neden olabilir (cezaları kesmeye benzer). katkılardan dolayı METis’te işbirlikçilere de ödeme yapılacak ve ödüllendirilecektir.”

METIS’in fiyatı 22 Aralık’tan 27’ye %122 artarak 73,68 dolardan 164,23 dolar ile tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına yükseldi.

Bazı dalgalı düzeltici eylemler bu haftanın başlarında altcoin’i $ 133.42 kadar düşük aldıktan sonra, bugün% 18.3 daha yükseldi ve 175.60 $ taze ATH’ye dokundu. Son yedi günde %134 arttı.

Buna karşın Ethereum tüm hafta boyunca düz işlem gördü ve 3.762 dolardan aylık en yüksek $4,631’den %18.8 düştü.

Bitcoin 50.000 doların altında kalmaya devam ediyor ve şu anda 47.648 dolar seviyesinde fiyatlanıyor.

Fiyat Eylemini Denetle

Bir Ritmi Kaçırmayın – Kripto e-posta uyarılarının doğrudan gelen kutunuza teslim edildiğini almak için abone olun

Bizi takip edin Heyecan, Facebook ve Telegram

Günlük Hodl Karışımı sörf

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Yasal Uyarı: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce durum tespitlerini yapmalıdır. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın alım veya satımını önermiyor ve The Daily Hodl bir yatırım danışmanı değil. The Daily Hodl’un satış ortaklığı pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Shutterstock/Sergey Nivens/Fotomay