Skip to main content
Kripto Haberleri

FANTOM, TVL$5.83B’yi geçerken ralli yapıyor: Fantom’u şimdi satın alın

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Fantom fiyatı geçtiğimiz hafta ağda kilitlenen toplam değerin 5,83 milyar doları aşması ile patladı. Destekçiler, fantom’un fiyatında son kazadan sonra bir toparlanma olacağını tahmin ettiler. Fantom’un ne olduğunu ve yatırım yapıp yapmamanız gerektiğini bilmek istiyorsanız, bu kılavuzdan daha uzağa bakmayın.

Fantom’u şimdi satın almak için en iyi yerler

Binance

Binance, kurulduğu 2017 yılından bu yana katlanarak büyüdü ve şu anda piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri değil.

FtM’i Binance ile hemen satın alın

Fantom nedir?

Fantom, kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sunan yönlendirilmiş bir döngüsel grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. Fantom, şirket içi token FTM ile birlikte, akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları, özellikle de geliştiricilerin iki saniyenin altına düşürdüklerini söyledikleri işlem hızını çözmeyi hedefliyor.

Fantom ürün sunumını denetleyen Fantom Vakfı, ilk olarak 2018 yılında, Fantom’un ana ağı olan OPERA’nın Aralık 2019’da piyasaya sürülmesiyle kuruldu. Fantom Vakfı, Güney Koreli bilgisayar bilimcisi Dr. Ahn Byung Ik tarafından kuruldu. Şu anda platformun CEO’su Michael Kong.

Fantom’ı bugün satın almalı mıyım?

Destekçiler büyümeyi tahmin edebilir, ancak tüm fiyat tahminlerini ve yatırım tavsiyelerini bir tuz tanesiyle alırlar.

Fantom fiyat tahmini

Wallet Investor’a göre Fantom’un fiyatında uzun vadeli bir artış bekleniyor. 1 FTM’nin 2026’da 13,50 dolardan işlem göreceğizlerini öngörüyorlar. 5 yıllık bir yatırım %484’lük bir gelir sağlayacak. Şimdi Fantom’a 100 $ yatırım yaparsanız, bu 2026’da 584 $ ‘a ulaşabilir.

Sosyal medyada Fantom