Skip to main content
Kripto Haberleri

FTX Alacaklılarının Kimliklerinin Açıklanmaması Mahkeme Tarafından Hala Onaylandı

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Şirketin Salı günkü ilk duruşmasında yargıç, adlarının kamuya açıklanmasını istemeyen varlıklı yatırımcılar da dahil olmak üzere FTX alacaklılarının anonim kalmaya devam edebileceklerine ve iflas davasına katılabileceklerine karar verdi. Bloomberg bildiri.
FTX Alacaklılarının Kimliklerinin Açıklanmaması Mahkeme Tarafından Hala Onaylandı

bu ABD İflas Kodu genellikle isimlerin herkesin erişebileceği dosyalarda dosyalanmasını zorunlu kılar. FTX temsilcilerine göre, bu alacaklılar aynı zamanda müşterilerdir ve rakipler bunu bilseydi, müşterilerini kapıp kaçırabilirler.

James BromleyFTX’in bir avukatı olan , oturumu, önemli bir kısmının olduğunu iddia ederek açtı. grubun varlıkları ya alınmış ya da kayıptı.

Feshedilmiş kripto borsasına toplu olarak borçlu olan en büyük 50 teminatsız alacaklı 3,1 milyar dolaradlarının ABD İflas Hakimi tarafından düzeltilmesine izin verildi John dorsey.

“Geçici olarak, adların ve adreslerin düzeltilmesine izin veren emri gireceğim. Yargıç John Dorsey, “Odadaki herkes internetin potansiyel tehlikelerle dolu olduğunu biliyor” dedi.

FTX Alacaklılarının Kimliklerinin Açıklanmaması Mahkeme Tarafından Hala Onaylandı
ABD İflas Hakimi John Dorsey. Kaynak: Blommberg

Bünyamin bilgisayar korsanıABD Mütevelli Heyeti’nin bir temsilcisi, FTX’in veya ilgili kuruluşlarının borçlu olduğu şirketler hakkında şu anda mevcut olandan daha fazla bilgi sağlanmasından yana olduğunu savundu.

“Şahıs olmayan müşterilerin isim ve adreslerinin çıkarılmasına karşıyız. Özellikle ilk 50 listesinde yer alan bu varlıkların kimler olduğu konusunda şeffaflık olmalı.”

FTX Alacaklılarının Kimliklerinin Açıklanmaması Mahkeme Tarafından Hala Onaylandı

En az iki grup kripto alacaklısı, şirketin kimliklerini gizli tutma talebini desteklemek için duruşmaya avukat gönderdi. Biri, FTX’in en büyük teminatsız alacaklıları arasında yer alan üyeleri içeriyordu.

dorsey dahil olmak üzere itiraz edenlere vermek için önümüzdeki ay bir duruşma yapmayı kabul etti. ABD Mütevelli, federal iflas bekçisi, onu isimleri açıklamaya ikna etme şansı.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberleri