Skip to main content
Kripto Haberleri

FTX, “İlk Gün” Önergeleri İçin Mahkeme Onayı Aldı

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

FTX, yaklaşık 101 ek bağlı şirketin yanı sıra Mahkeme Onayı Aldı. Delaware Federal Mahkemesi, FTX Borçlularının 11 Kasım 2022’de açtığı Bölüm 11 dilekçeleriyle ilgili “İlk Gün” önergelerinin tümü için ön ve nihai onayları verdi.
FTX, Mahkeme Onayı Aldı "İlk gün" hareketler

tarafından sağlanan habere göre FTX itibaren PRNewswire, Amerika Birleşik Devletleri İflas Mahkemesi Delaware Bölgesi için (“Delaware Federal Mahkemesiile ilgili “Birinci Gün” önergelerinin tamamına ara ve kesin onay vermiştir. FTX BorçlularıBölüm 11 tarafından yapılan bir duyuruya göre, 11 Kasım 2022’de açılan dilekçeler FTX Ticaret Ltd.dba FTX.com) ve yaklaşık 101 ek bağlı şirket.

“Mahkemenin İlk Gün önergelerimizi onaylamasıyla, herkes için değeri en üst düzeye çıkarma çabalarımızda olabildiğince hızlı ilerliyoruz. FTX paydaşlar. Gerekli kontrolleri uygulamak ve Şirketin varlıklarını güvence altına almak ve düzenlemek için çalışmaya devam edeceğiz. İşi incelerken, potansiyel alıcılardan varlıklarımıza ilgi duymaya başladık ve yeniden organize etmek veya satmak için düzenli bir süreç yürüteceğiz. FTX paydaşların yararına dünya çapında varlıklar. ”
John J. Ray III dedi ki

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Thana

Coincu Haberleri