Skip to main content
Kripto Haberleri

GameStop, Yaklaşan NFT Pazar Yeri için İçerik Oluşturucuları Çağırıyor

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

Video oyunu perakende devi GameStop, kendi GameStop NFT pazarını başlatacağına dair çeşitli ipuçları verdi. Temmuz 2021’de piyasaya sürüleceği yalan olarak söylenen pazaryerinin, kullanıcılarının daha sonra popüler pazar platformlarında alınıp satılabilecek oyun NFT’lerine göz atmalarına ve satın almalarına izin vermesi bekleniyor.

İpuçları ilk olarak bu yılın başlarında, firma blok zinciri, NFT’ler ve kripto para birimleri konusunda deneyime sahip bir güvenlik analisti kiralamak istediğini açıkladığında yapıldı. O zamandan beri, şirketin NFT dünyasına daldığına dair söylentiler, özellikle şirketin ilgisini ifade etmesiyle daha açık bir şekilde devam etti. NFT içerik oluşturucularını web sitesinde işe almak.

GameStop NFT içerik oluşturucu ekibine kaydolmak isteyen içerik oluşturucular, aşağıdakilerle ilgili birkaç soruyu yanıtlamaları gerekir: Kayıt FormuDaha önce bir NFT basıp basmadıklarını, kendilerini hangi unvanı tanımlamak istediklerini ve bir Ethereum cüzdanı kullanıp kullanmadıklarını içerir.

GameStop NFT pazarının Layer 2 projesi, Loopring ile çalışacağı tahmin ediliyor ve GameStop’un teaser sayfasında ayrıca bir Ethereum akıllı sözleşme adresi bulunuyor. Ancak Loopring’in CEO’su Daniel Wang, sözde işbirliği hakkında yorum yapmaktan kaçındı GameStop ve Loopring arasında.

Piyasanın lansmanı, nasıl işleyeceği veya firmanın şu anda hangi projeler üzerinde çalıştığı hakkında henüz başka bir resmi bilgi yayınlanmadı.

GameStop’u takip edin >> heyecan

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.