Skip to main content
Kripto Haberleri

Gas DAO: Ethereum Hayranları İçin Bir Şölen! ETH Sahipleri Bu Fırsatı Kaçırmamalı! – Coinpedia – Fintech & Cryptocurreny Haber Medyası

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Ethereum yönetişiminde ve diğer eksikliklerinde eksiklik nedeniyle ters yüz ediyor. Bununla birlikte, daha proaktif topluluk artık yaklaşan zincir yönetimine oy verme fırsatına sahip. Gaz DAO çarşamba günü merkezi olmayan özerk örgüt (DAO) olarak başlatılan mega bir projedir. Ve “the Kalp atışı ve ses” Ethereum’un en aktif kullanıcıları.

Ethereum’un Yönetişiminde Yer Almak için Kriterler

Gaz DAO kendi yerel belirteci tabanlıdır EGAS, bir ERC-20 jeton. EGAS toplam 1 trilyonluk bir dolaşım kaynağına sahiptir. Hangileri arasında 55% in EGAS belirteçler 634,429 ağın faaliyetinde proaktif olan uygun cüzdanlar. Kullanıcılar en azından bir $1559 USD işlem ücretlerine göre.

Fakat 30% in EGAS token’lar, dao hazinesi için sabit bir şekilde erişilebilir. Kalan 15% EGAS jetonları, Gas DAO platformuna 25 temel katkıda bulunanlar için rezerve edilir. Ayrıca, kullanıcıların EGAS jetonlarını talep etmek için 1 Mayıs 2022’ye kadar zamanları vardır. Jetonlar sahipsiz bırakılırsa, Gaz DAO hazinesine taşınırlar.

İlginçtir ki, tutan kullanıcılar 1 milyar EGAS belirteçlerinin proposol göndermesine izin verilir. Ve yaklaşan yönetim görevini oylamalarına izin veriliyor. Ayrıca, minimum 1.78 milyon EGAS jetonlarının Discord’da gaz tutucu rolünü üstlenmesine izin verilir. Platform, Gas DAO’nun yönetim görünümünün hazırlanmasına yönelik yeni bir tur konusunda iyimser.

Artık yatırımcılar Gas DAO’nun Ethereum ağındaki en aktif kullanıcıların sürprizleri için hazır olduğunu fark etti, Gas DAO ethereum’da en çok yandı. Faizli olarak, daha fazla 133.16 ET sadece bir saat içinde yandı.

Toplu olarak, platform toplam arzın% 55’ini 643k en proaktif topluluk arasında. Bununla birlikte, Gaz DAOS yüksek profilli airdrop, lansmanının ilk gününde ETH sahiplerini etkilemeyi başardı. Bu tatil sezonunda gelen çok sayıda rakip olduğu için, platform gelecekteki yükseltmeleri sabitlemeye hazırlanıyor.

Kaynak bağlantısıGörünümleri Deftere Naklet:
18