Skip to main content
Kripto Haberleri

GEM Digital, Yeşil Enerjiye Odaklanan GRNGrid’e 50 Milyon Dolarlık Yatırım Yapıyor

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Yenilenebilir enerji odaklı bir Katman 1 blok zinciri olan GRNGrid, Pazartesi günü Bahamalar merkezli risk sermayesi şirketi GEM Digital’in buna 50 milyon dolar yatırım yaptığını açıkladı.

İsviçre girişiminin Pazartesi günü yaptığı basın açıklamasına göre, fonlar ortaklıklar oluşturmak, borsalarla bağlantı kurmak ve GRNGrid’in blok zinciri teknolojisini geliştirmek için kullanılacak.

GRNGrid’in blok zinciri teknolojisi

kullanıcıları Katman 1 blok zinciri, işlemleri doğrulamak için yalnızca yenilenebilir enerjiyle çalışan düğümleri seçebilir, ölçeklenebilir ve ekolojik olarak faydalı hale getiriyor. Şirketin teknik incelemesi, müşterilerin aralarından seçim yapabileceği doğrulanmış yenilenebilir düğümlerin mevcut olduğunu ve şirketin doğrulayıcılara belirli donanım kriterleri getirdiğini belirtiyor.

Teknik incelemede, “GRNGrid ayrıca doğrulayıcıların cihazlarını akıllı bir sözleşme aracılığıyla şebekeye kaydedecek ve herhangi bir doğrulayıcıyı donanımlarını tekrar tekrar değiştirdiği için cezalandıracak” diyor.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

Annie

CoinCu Haberleri