Skip to main content
Kripto Haberleri

GoldenTree yatırımında %13’lük bir sıçramadan sonra Sushiswap SUSHI/USD iyi bir alım mı?

Yazan Ekim 7th, 2022Yorum Yazılmamış

  • SushiSwap Perşembe günü %13 arttı

  • GoldenTree, 5,3 milyon dolarlık bir holdingi açıkladı

  • SUSHI azalan trend çizgisine ulaştı ve odak noktası fiyat hareketi olacak

suşi değiş tokuşu suşi/USD Perşembe günü %13’ten fazla yükseldi ve geçen haftaki %18’lik önemli bir kazancı sınırladı. Çarşamba günü elde edilen kazançlar, basın saatinden itibaren %130’dan fazla artan işlem hacimlerini yansıttı. Pozitif haberler yükselişin arkasındaydı.

5 Ekim’de küresel varlık yöneticisi Golden Tree, SushiSwap’ta 5.3 milyon dolarlık hissesini açıkladı. Varlık yönetimi firması, yaklaşık 50 milyon dolarlık varlıkları kontrol ediyor. Bu, SUSHI’de potansiyel bir büyük para akışını ve DEX’in onaylandığını gösterdi. Golden Tree, basın açıklamasında “SushiSwap’ı bir süredir takip ettiğini” belirtti.

Potansiyel olarak, GoldenTree’nin yatırım haberi, nelerin gelebileceğine dair ipuçları veriyor. Varlık yöneticisi kısa süre önce dijital varlık odaklı bir bölümü açıkladı. Şirket, “Suşi ile ilgili her şeye” daha fazla dahil olmayı ima etti. GoldenTree ayrıca DEX’in tokenomiklerini geliştirmesine yardımcı olmayı planlıyor.

GoldenTree haberleri SUSHI’yi uykusundan yeniden uyandırır. Token, kripto patlamasının zirvesinde 2021’de 23 doları aşarak yalnızca 1,2 dolardan işlem görüyor.

SUSHI, fiyat pompasından sonra azalan trend çizgisiyle buluşuyor

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracılık şirketidir. Kripto ticareti komisyonsuz sunar ve platformdaki kullanıcılar manuel olarak yatırım yapma veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro, kullanıcıların popüler yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasına olanak tanıyan benzersiz bir CopyTrader sistemine bile sahiptir.

Bugün eToro ile SUSHI satın alın

OKX

OKX, yatırım yapmak için 140’tan fazla kripto para birimi sunan en iyi kripto para borsasıdır. OKX, müşteri güvenliğini çok ciddiye alır, müşterilerinin neredeyse tüm fonlarını soğuk depoda saklar ve borsa henüz saldırıya uğramamıştır. Bunun da ötesinde, borsa çok düşük ücretler sunuyor ve müşteriler kriptolarını platformdaki krediler için teminat olarak bile kullanabilirler.

OKX ile bugün SUSHI satın alın

Kaynak – TradingView

Teknik olarak, SUSHI’nin yükseliş momentumu bir MACD geçişi ile onaylandı. Token zaten 1 doların üzerinde ivme kazanıyordu. Seviyenin bu yıl birkaç kez test edilmesiyle, 1$’ın SUSHI için potansiyel dip seviye olduğunu gösteriyor.

En son sıçrama, SUSHI’yi azalan trend çizgisine itti. Boğaların makro sıkıntıları nasıl aştığını göreceğiz, ancak yukarıda bir kırılma daha fazla alıcı çekebilir. Alternatif olarak, SUSHI azalan trend çizgisinde düzeltme yapabilir.

Sonuç düşünceleri

SUSHI, azalan bir trend çizgisine ulaştıktan sonra düzeltmeye açık olmaya devam ediyor. Zayıf bir kripto duyarlılığı yukarı yönlü hareketi daha da azaltabilse de, bir kırılma da mümkündür. Şimdilik, fiyat hareketinin gerçekleşmesine izin verin, ancak unutmayın, SUSHI 1 dolarda bir dip bulabilirdi.