Skip to main content
Kripto Haberleri

Goldman Sachs, Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Hayal kırıklığı yaratan bir yılın ardından, bankacılık devi Goldman Sachs Son zamanlarda Bitcoin fiyatının 100.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Goldman Sachs, Bitcoin fiyatının 100.000$’a ulaşmak. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki finans devine göre, şu anda en büyük kripto para birimi beşte biri dünya çapındaki değer deposu piyasasının Sonuç olarak, Bitcoin altının pazar payını yemeye devam ederse, fiyat altı haneye yaklaşabilir.

Fundstrat’tan Tom Lee, Aralık ayı sonlarında en büyük kripto para biriminin 200.000 doların üzerine çıkmak.

Ağın hızla artan hash oranı nedeniyle, Bitcoin meraklısı Max Keizer, fiyatın bu yıl 220.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Bununla birlikte, efsanevi yatırımcı Ray Dalio, Bitcoin’in sınırlı yukarı yönlü olduğuna inanıyor. Yakın tarihli bir röportajda Lex Fridman, en büyük kripto para biriminin fiyatının altının %20’sini geçme ihtimali yok kuyumculuk ve merkez bankası varlıkları hariç piyasa değeri. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ise Bitcoin’in 600.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Sırasında Bitcoin geçen yıl neredeyse %60 arttı, performansı çoğu altcoin’in aksine soluk ve hatta bazı önemli şirketler.

Odd Lots podcast’inin ortak sunucusu Joe Weisenthal’a göre, Apple hissesi daha iyi performans göstermek Önemli ölçüde daha az oynaklığa rağmen 2021’de Bitcoin.

Ayrıca, Bitcoin’in riske göre ayarlanmış getirileri, gayrimenkul ve karşılaştırmalı S&P 500 endeksinden önemli ölçüde daha düşüktür.

Bu arada altın, dünya çapındaki ekonomik toparlanmanın teminatlı varlığa olan talebi düşürmesiyle 2015’ten bu yana en kötü yılını yaşadı.

ABD Merkez Bankası’nın bu yıl iki faiz artırımı açıklaması bekleniyor. Birçok analist, bunun aşağıdakiler gibi riskli varlıkların fiyatlandırılmasına zarar vereceğine inanıyor. Bitcoin, olağanüstü para yaratımından önemli ölçüde yararlandı.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

Patrick

Coincu Haberleri