Skip to main content
Kripto Haberleri

Görünürde Celo’nun kazanımlarının sonu yok: Artık Celo’yu satın alabilirsiniz, işte burada

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış


Celo, akıllı telefon kullanıcıları arasında kripto para biriminin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir blok zinciri ekosistemidir. Piyasa sıralamasına göre 64. en büyük madeni para ve bugün %7 kazandı. Bu makale, Celo’nun ne olduğunu, yatırım yapmaya değer olup olmadığını ve bugün Celo satın almak için en iyi yerleri açıklamaktadır.

Şimdi Celo satın almak için en iyi yerler

Binance

Binance, 2017 yılında kurulduğundan bu yana katlanarak büyüdü ve şu anda piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri.

Binance ile bugün CELO satın alın

eToro

eToro, sektördeki en düşük komisyon ve ücret oranlarından bazılarını sunan dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biridir. Sosyal kopya ticareti özellikleri, onu yeni başlayanlar için harika bir seçim haline getiriyor.

CELO’yu eToro ile bugün satın alın

celo nedir?

Celo’nun ana benzersiz satış noktası, akıllı telefon kullanıcılarına odaklanmasında yatmaktadır. Şirket, akıllı telefon sahiplerinin sayısının katlanarak arttığını ancak kripto para kullananların sayısının çok daha yavaş bir hızla arttığını savunuyor.

Cryptocurrency, nüfusun büyük bir bölümünün bankacılık sektörüne erişiminin olmadığı, ancak yine de bir akıllı telefona sahip olduğu bölgeler için oldukça uygundur.

İki teknoloji arasındaki boşluğu kapatmak, Celo’nun DApp’lerin ve akıllı sözleşmelerin oluşturulmasını destekleyerek DeFi’nin faydalarından yararlanmanın yanı sıra yapmayı amaçladığı şeydir.

Mobil için optimize edilen Celo blok zinciri, işlem ücretlerini otomatik olarak hesaplar ve ayrıca kullanıcıların herhangi bir para biriminde işlemleri destekleyen gaz ücretlerini ödemelerine olanak tanır.

Celo’yu bugün almalı mıyım?

Fiyat tahminleri yalnızca bir piyasa analistinin bilgilendirilmiş görüşü olarak alınmalıdır. Doğru bir tahminde bulunmanın çok zor olduğu gerçeğinin ışığında, bir yatırım yapmadan önce Celo’nun fiyatının nasıl gelişeceğini görmek için zaman ayırın.

Celo fiyat tahmini

Wallet Investor, Celo’nun iyi bir yatırım olabileceğine inanıyor. Fiyatı bir yılda 5,75 dolardan 7,42 dolara yükselebilir. Bu, kazanç potansiyelini bir yılda +%29’a getiriyor. Beş yıl içinde 1 Celo 17 dolar değerinde olacak.

Sosyal medyada Celo

 

Posta Görünürde Celo’nun kazanımlarının sonu yok: Artık Celo’yu satın alabilirsiniz, işte burada ilk ortaya çıktı madeni para günlüğü.