Skip to main content
Kripto Haberleri

Harvest Finance şimdi nereden satın alınır

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bugünkü canlı Harvest Finance fiyatı 660,5 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmiyle 175,41 dolar. Harvest Finance bugün %11’in biraz altında. Benzersiz özelliklerden etkileniyorsanız ve Harvest Finance’i nasıl ve nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, bu kılavuz tam size göre.

Harvest Finance’i şimdi satın almak için en iyi yerler

Binance

Binance, kurulduğu 2017 yılından bu yana katlanarak büyüdü ve şu anda piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri değil.

Binance ile FARM’ı bugün satın alın

Hasat Finansmanı Nedir?

Hasat, en yeni DeFi protokollerinden elde edilen en yüksek verimi otomatik olarak çiftlik olarak tanımlar ve en son tarım teknikleri kullanılarak alınan verimi optimize eder. FARM, Harvest için yönetim belirtecidir. ÇİFTLİk sahiplerinin FARM operasyonel hazinesi ile ilgili önerileri oylayabilir ve Hasat operasyonlarından %5 ücret alabilecekleri iddia edilmektedir.

Harvest Finance’i bugün satın almalı mıyım?

Doğru bir kripto para tahmini yapmanın ne kadar zor olduğunu göz önünde bulundurarak, derinlemesine bir piyasa analizinden önce mali durumunuzu etkileyen herhangi bir karar almamalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağın kadar fazla yatırım yapma.

Hasat Finansmanı fiyat tahmini

Fiyat Tahmini FARM’da oldukça boğasaldır. Harvest Finance’in fiyatının 2022’de en az 303 dolara ulaşacağını tahmin ediyorlar, bu da şu anda olduğunun neredeyse iki katı. Harvest Finance fiyatı, 2022 boyunca ortalama 313,56 $ fiyatla maksimum 359,50 $ seviyesine ulaşabilir. Bir sonraki yıl, Harvest Finance’in fiyatı en az 457 dolara, ortalama işlem fiyatı 469.06 dolarla en fazla 537 dolara çarpacak. 2024’te yükselmeye devam edecek. 1 Harvest Finance en az $683 ile işlem görecektir.

Sosyal medyada Hasat Finansmanı