Skip to main content
Kripto Haberleri

Hiro Ando Iconic 4747 Samuray Kedileri 5 Ocak’ta Halka Açık Satış

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

2022, dijital sanatçılar için harika bir başlangıçla sona erdi Dünya.

Hiro Ando Iconic 4747 Samurai Cats 5 Ocak'ta Halka Açık Satış

Geçen yıl, Stüdyo Çılgın ErişteJapon pop sanatçısı ve heykeltıraş Hiro Ando liderliğindeki bir dijital sanatçı kolektifi, Samurai Cats adlı yeni bir koleksiyon başlattı. Tanıtım, takipçilerine, tümü Hiro Ando’nun ikonik heykellerine dayanan 4.747 samuray kedisinden birine özel olarak sahip olma fırsatı vermek için tasarlandı. 5 Ocak onların dünya çapındaki halka açık satışını kutlayacak ve kolektifin toplulukları için planladığı uzun bir dizi etkinlik ve eşantiyonlar dizisine başlayacak.

İkonik 4747 Samurai Cats Hiro Ando’nun 5 Ocak’ta halka açık satışı

Her 4747 Samuray kedisinin benzersizliğini sağlamak için Hiron Ando, ​​300’ün üzerinde benzersiz kedi kostümü, arka plan, aksesuar ve doku katmanını elle boyadı. Geleneksel Japon kültürünün unsurlarını, dünyanın dört bir yanından gelen modern pop referanslarıyla birleştiriyor ve heykellerinin izleyiciye çekiciliğini yansıtıyorlar. Bu katmanlar, benzersizliği, kıtlığı ve değerin korunmasını sağlamak için Ethereum blok zinciri teknolojisi kullanılarak rastgele toplanır ve şifrelenir.

Hareket, hem sanatçının Instagram’daki sadık takipçileri hem de Discord’daki son derece aktif topluluk tarafından çok iyi karşılandı. Halka açık satış etkinlikleriyle aynı gün 5 Ocak’ta yapılması planlanan yılın ilk çekilişini duyurdular ve şimdiden ünlü DJ ve yetenekli yapımcı Steve Aoki gibi gerçek ünlülerin dikkatini çektiler.

Hiro Ando Iconic 4747 Samurai Cats 5 Ocak Genel Satışı

Samurai Cats, blockchain tabanlı sanatın özellikle ilgi çekici olduğu bir zamanda başlıyor

Dünya çapında birçok marka, yakın zamana kadar sır olarak kalan bir pazarı keşfetmeye başladı. Sanal dünya veya meta evren, binlerce yaratıcı zihin tarafından yavaş yavaş inşa edildi ve hayattan daha büyük bir şeyin parçası olmak isteyen milyonlarca kullanıcıya sahip. Örneğin, kullanıcıların yeni sanat formları ve tüketici ürünleri tüketirken birbirleriyle etkileşime girdiği ve etkinliklere veya oyunlara katıldığı Roblox veya The Sandbox gibi devasa topluluklarda durum böyledir.

Geçen yıl Gucci ve Nike, dijital kimliklerini tanımlamalarına yardımcı olacak benzersiz ürünler, eşyalar, deriler ve özellikler arayan yeni kitleleri çekmeyi amaçlayan iki girişim başlattı. Blok zinciri teknolojisi bu işlevleri saklar ve bunları diğer dijital ürünler (kripto para birimleri dahil) için depolanabilen ve değiştirilebilen tek ve kopyalanamaz bir varlığa ekler.

Büyük teknoloji şirketleri bunu fark etti ve önümüzdeki on yıl için büyük projeler duyurdu. Facebook, Metaverse’i oluşturmaya ve şekillendirmeye yardımcı olmak için odak ve doğada bir değişiklik duyurdu ve Epic Games, öngörülebilir gelecek için benzer planlar duyurdu.

Bu, gerçek dünyayı dijital bir deneyimle birleştiren sanal galerilerde sanat eserlerini geniş bir kitleye sunmak isteyen sanatçılar ve sanat koleksiyoncuları için iyiye işarettir.

Her zaman olduğu gibi, Hiro Ando’nun yıkıcı doğası, onu ve stüdyosu Crazy Noodles ekibini OpenSea ticaret platformunda NFT teknolojisini benimsemeye ve ufuklarını keşfedilmemiş bölgelere genişletmeye yöneltti.

Bu odaya neden girdiğini sorduğunda? dedi Ando, “Crazy NOODles Studio’daki ekip bu yeni dijital devrime adım atmak istedi ve piyasada büyük ölçekte devrim yaratan NFT alanına girmekten daha iyi bir yol olduğunu düşündü. Bu sürekli büyüyen, son teknoloji ve yenilikçi alana girerek hızla büyüyen çağdaş sanat pazarını yönlendirmenin en önemli nedenlerinden biridir. “

Facebook grubumuza ve Telegram grubumuza katılın Coincu Haberleri 10.000’den fazla kişiyle sohbet etmek ve kripto para piyasası hakkında bilgi paylaşmak için.

Önemli Not: Sitede yer alan tüm içerikler bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Senin paran, seçim senin.

","author":{"@type":"Person","name":"Annie","url":"https://news.coincu.com/author/anhlinh/"} ,"makaleBölüm":["Press Releases"],"image":{"@type":"ImageObject","url":"https://news.coincu.com/wp-content/uploads/2022/01/medium_2022-01 -03-aced9e2024.jpg","width":700,"height":450},"yayıncı":{"@type":"Organization","name":"Coincu","url":"https: //news.coincu.com","logo":{"@type":"ImageObject","url":"https://news.coincu.com/wp-content/uploads /2021/06/a.png"},"sameAs":["https://www.facebook.com/coincunews","https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMMHIpwswrtO_Aw?oc=3&ceid=US:en","https://www.youtube.com/channel/UCkkfURZDXOqYFInLj3Vdqhg"]}}