Skip to main content
NFT Haberleri

Hotel Giant, NFT’lerle Lüks Seyahat Avantajlarını Duyurdu

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Hotel Giant, NFT'lerle Lüks Seyahat Avantajlarını DuyurduHotel Giant ve Holiday Inn ve Regent otellerinin ana şirketi çağdaş sanatçı ile ortaklık kurdu Claire Luxton. Birlikte, merkezinde lüks olan heyecan verici yeni bir NFT koleksiyonu başlatacaklar.

InterContinental Hotels & Resorts’un yeni koleksiyonu, doğal flora ve faunayı kullanarak küresel seyahatin güzelliğinden ilham alan 10 özel NFT’den oluşuyor. Bu tarz, Clare Luxton’ın şirketin mirasını ve uzaklara yayılmış hedeflerini belirtmek için tekrar kullanacağı diğer çalışmaları tarafından kutlanıyor. Motifler, Brezilya’daki ilk InterContinental otelini temsil eden mavi ve sarı ara papağanı ve Mauritius’taki InterContinental Resort’larına bir gönderme olan panter bukalemunu içeren sanal bir NFT galerisinde canlandırıldı.

NFT Koleksiyonu, InterContinental Hotels & Resorts’un Web3’e ilk kez ayak bastığı zamanı işaret ediyor. Sanat eserleri 5000 sterline kadar satılan Claire Luxton için de ilk kez.

Koleksiyondan bir NFT’ye sahip olmak, Kıtalararası Elçi statüsüne hak kazandıracaktır. Bu statü, şirketin ödül programında inanılmaz avantajlar ve prestijli bir tanınma sunacak. Son olarak, NFT sahipleri 2023’te açılacak olan yeni InterContinental Rome Ambasciatori Palace’ta konaklama hakkı kazanacaklar.

Luxton şunları kaydetti: “Koleksiyon, insanların işlerimi ilk kez dijital olarak toplamasını sağlayacak ve InterContinental katına yeni bir sanatsever dalgası getirecek.”

Daha fazla bilgi >> Nihai NFT Rehberi

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Hotel Giant, NFT’lerle Lüks Seyahat Avantajlarını Duyurdu ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.