Skip to main content
Kripto Haberleri

HUH ve Ethereum kripto para birimleri satın almak için mükemmel zaman

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

Aralık çöküşü sırasında Bitcoin fiyatında önemli bir düşüş gördü, o zamandan beri en büyük kripto para hala toparlanmak için mücadele ediyor ancak çok zor görünüyor.

Bu arada, Ethereum daha dayanıklıdır ve yeni yılda çok fazla potansiyel gösterir. Daha doğrusu, kripto para piyasasının krizinde HUH Token, var olmaktan daha fazlasını yapıyor.

HUH ve Ethereum kripto para birimleri satın almak için mükemmel bir zaman mı?

HUH ve Ethereum kripto para birimleri satın almak için mükemmel zaman
Ethereum kripto para birimi satın almanın tam zamanı

HUH satın almak için mükemmel bir zaman. Kripto para

Diğer kripto para birimleri daha da kötü mücadele etti. Ethereum ile karşılaştırıldığında, Bitcoin fiyatında büyük bir düşüş gördü. HUH tokeni ile negatif piyasa eğilimine karşı toparlandı ve cesaret verici sonuçlar gösterdi.

HUH belirtecindeki teknik inceleme, sosyal ağın gelişimi ile ilgilidir. Platformun adı MetHUH, mevcut Metaverse trendiyle kelimeler üzerinde bariz bir oyun. MetHUH, sosyal medya ve onu kullanan etkileyiciler için yeni bir görünüm sunuyor. MetHUH, içerik oluşturan bireyleri ödüllendirir ve etkileyiciler, materyalin katılımına göre ödüllendirilir. Bu ilgi çekici fikir, HUH jetonlarının erken satın alınmasını sağlayan faktörlerden biriydi. MetHUH’un geniş çapta tanınmasıyla, geç yatırımcılar kripto pazarındaki en büyük fırsatlardan birini kaçırıyor.

HUH belirteci, çok sayıda perakende sahibine zenginlik getirme potansiyeline sahip yepyeni bir kripto para birimi olma avantajına sahiptir.

HUH Token etkinleştirildiğinde benzersiz, kullanımı kolay bir öneri sistemi sunar ve doğrudan sonuç olarak BNB üretir. HUH token sahipleri, yönlendirme sistemine erişmek için cüzdanlarını HUH token web sitesine bağlamalıdır. Daha sonra bu cüzdanın sahibi için bir jeton oluşturulur.

Sahipler jetonları istedikleri kişiye dağıtabilir; Bir kullanıcının başvurabileceği kişi sayısında bir sınırlama yoktur. Bu kişi bir satın alma işlemi yapmak için referans kodunu kullandığında, onları yönlendiren sahip, bu işlemin %10’unu Binance Coin (BNB) şeklinde alacaktır. Bu yaklaşım, birçok kullanıcıya, başkalarının yatırım fırsatına dahil olmak isteyip istemediğini belirleyerek kazanabilecekleri potansiyel geliri göstermiştir.

Ethereum kripto para birimi satın almanın tam zamanı

Ethereum’un geri çekilmeden kurtulabilirse bir miktar değer kazanması bekleniyor. Bu, Ethereum’un diğer ünlü kripto para birimlerine kıyasla daha yüksek bir değere sahip olduğu göründüğü için birçok insana iyimserlik veriyor.

Birçok tüccar Aralık’ı ufuk açıcı bir olay olarak görüyor. Bitcoin, adi hisse senetlerine kıyasla henüz emekleme aşamasındayken, deneyimsiz tüccarlar, pazar önemli ölçüde daraldığında paniğe kapılır. Ancak, kripto para birimleri haklı olarak normal piyasalarla aynı modeli takip ederse, uzun vadede daha hızlı büyüyecektir. Bu, bu satışlar sırasında telefonu kapatan ve hatta satın alan kişileri ödüllendirir.

Dünyanın en değerli varlıklarından bazılarını indirimli olarak satın almak, genellikle fiyat değişikliklerine yanıt vermenin en iyi yoludur. Ethereum çok popüler ve pazar hakimiyetinden vazgeçmiyor gibi görünüyor. Ayrıca Ethereum 2 hala yapım aşamasında ve heyecan verici bir geleceğe sahip olacağı kesin.

Ethereum ve HUH tokeni, mevcut olumsuz piyasa trendini görmezden geliyor gibi görünüyor. Ethereum söz konusu olduğunda, destek hatlarından bir toparlanma beklerken, HUH tokenleri söz konusu olduğunda yükseliş çizgisinden çıkmak istiyorlar. Dolayısıyla değer artacaktır.

Ethereum zamana direndi ve HUH jetonu daha kısa sürede daha karlı olabilecek heyecan verici yeni bir olasılık. Bu ucuz seçenekleri göz ardı etmenin daha düşük karlarla sonuçlanabileceği açıktır.

Facebook grubumuza ve Telegram grubumuza katılın Coincu Haberleri 10.000’den fazla kişiyle sohbet etmek ve kripto para piyasası hakkında bilgi paylaşmak için.

Önemli Not: Sitede yer alan tüm içerikler bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Senin paran, seçim senin.

","author":{"@type":"Person","name":"Annie","url":"https://news.coincu.com/author/anhlinh/"} ,"makaleBölüm":["Market"],"image":{"@type":"ImageObject","url":"https://news.coincu.com/wp-content/uploads/2022/01/safemoons-belirsiz -solidity-and-huh-tokens-heroic-liquidity.jpg","width":700,"height":433},"yayıncı":{"@type":"Organization","name":"Coincu" ,"url":"https://news.coincu.com","logo":{"@type":"ImageObject","url":"https://news.coincu.com /wp-content/uploads/2021/06/a.png"},"sameAs":["https://www.facebook.com/coincunews","https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMMHIpwswrtO_Aw?oc=3&ceid=US:en","https://www.youtube.com/channel/UCkkfURZDXOqYFInLj3Vdqhg"]}}