Skip to main content
Kripto Haberleri

ICP’yi şimdi nereden satın alacağınız burada

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Bugün canlı İnternet Bilgisayarı fiyatı, 24 saatlik 1,5 milyar dolarlık işlem hacmiyle 36 doların biraz altında. İnternet Bilgisayarının yerel tokeni ICP, son 24 saatte %24.08 arttı. Benzersiz özelliklere ilgi duyuyorsanız ve ICP’yi nasıl ve nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu kılavuz tam size göre.

Şimdi ICP satın almak için en iyi yerler

ICP çok yeni bir varlık olduğu için henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de bir DEX (merkezi olmayan değişim) kullanarak ICP satın alabilirsiniz, bu da birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. ICP’yi hemen satın almak için şu adımları izleyin:

1. ETH’yi aşağıdaki gibi düzenlenmiş bir borsa veya komisyoncudan satın alın eToro ›

öneririz eToro çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir takas ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemi sunar.

2. ETH’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve madeni paralarınızı oraya göndermeniz gerekecek.

3. Cüzdanınızı Uniswap DEX’e bağlayın

Uniswap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık ETH’nizi ICP ile değiştirebilirsiniz

Artık bağlı olduğunuza göre, ICP dahil 100’lerce jetonla takas edebileceksiniz.

ICP nedir?

İnternet Bilgisayarı, sınırsız kapasite ile web hızında çalışan dünyanın ilk blok zinciridir. Aynı zamanda, akıllı sözleşme hesaplamasını ve verilerini ölçekleyen, bunları web hızında çalıştıran, verileri verimli bir şekilde işleyen ve depolayan ve geliştiricilere güçlü yazılım çerçeveleri sağlayan bir blok zinciri bilgisayarı olan Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra üçüncü büyük blok zinciri yeniliğini temsil ediyor.

Bunu mümkün kılarak, İnternet Bilgisayarı yazılımın tamamen yeniden tasavvur edilmesini sağlar – tokenize internet hizmetleri, pan-endüstri platformları, merkezi olmayan finansal sistemler ve hatta geleneksel kurumsal sistemler ve web siteleri oluşturmak için devrim niteliğinde yeni bir yol sağlar.

Proje, Ekim 2016’da Dominic Williams tarafından kuruldu ve kripto topluluğundan kayda değer bir ilgi gördü.

Bugün ICP satın almalı mıyım?

Doğru bir kripto para tahmini yapmanın ne kadar zor olduğu düşünüldüğünde, derinlemesine bir piyasa analizi yapmadan asla mali durumunuzu etkileyen kararlar almamalısınız. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.

ICP fiyat tahmini

Fiyat Tahmini, ICP’nin fiyatının bu yıl en az 52$’a ulaşacağını tahmin ediyor. 2023’te, yıl boyunca ortalama 79 dolar fiyatla minimum 76 dolar ve maksimum 90 dolar tahmin ediyorlar. 2024’te minimum 109 dolar ve maksimum 130 dolar öngörüyorlar.

Sosyal medyada ICP