Skip to main content
NFT Haberleri

Immutable X, Tam Erişimli Immutable Oyun Pasaportunu Ayarlıyor

Yazan Şubat 2nd, 2023Yorum Yazılmamış

ImmutableX, Tam Erişimli Immutable Oyun Pasaportunu Ayarlıyor

Lider NFT oyun protokolü değişmez X oyuncuların Web3’e katılımını kolaylaştıracak bir tam erişim pasaportu başlatacak şekilde ayarlanmıştır. ‘Değişmez Pasaport’ olarak adlandırılan araç, kullanıcılar için saklama dışı bir cüzdan, oyuncu profili ve kimlik doğrulama çözümü olarak hizmet verecek. Bu açıdan, kullanıcıların oturum açmak için parola gerektirmediği bir Xbox Oyun Etiketi veya Apple Kimliğine benzer.

Gözetimsiz bir cüzdan olarak araç, kullanıcının özel anahtarlarını tutmayacak ve imzalama işlemlerine dahil olmayacaktır. Bununla birlikte, Değiştirilemez Pasaport, oyuncuların güvenli bir dijital cüzdan, sahtekarlığa karşı koruma ve Web3 oyunları ve pazar yerlerinde sorunsuz kimlik doğrulama gibi sisteme entegre edilmiş bir dizi araca erişmesine izin verecek.

Pasaport, Web3 alemindeki çeşitli oyun şirketlerini rahatsız eden temel sorunları ele almayı amaçlıyor. Bir basın bülteninde ImmutableX şunu belirtiyor: “ImmutableX ekibi tarafından yürütülen müşteri araştırması, Web3 bileşenlerini oyunlarına entegre eden geliştirme stüdyoları için ilk katılım kolaylığı, güvenlik, uyumluluk ve tak ve çalıştır özelliklerinin en önemli öncelikler olduğunu ortaya çıkardı.”

Bu nedenle, pasaport Web3 oyun stüdyolarına yardımcı olmalıdır. “Genel kitleler arasında benimsenmeyi artırın, kurumsal düzeyde güvenliği koruyun ve anlamlı oyuncu analitiğine erişin.” Ek olarak, bir stüdyo araçla entegre olduğunda, protokolün ekosistemindeki aktif oyunculara erişebilecek.

Değişmez Pasaport Ne Zaman Biter?

Araç Nisan ayında piyasaya sürülecek ve tüm ImmutableX ekibi sabırsızlıkla lansmanı bekliyor. ImmutableX başkanı ve kurucu ortağı Robbie Ferguson’a göre, pasaport aşağıdaki durumlarda gereklidir: “Web3 oyun, bir milyar oyuncuya ulaşmaktır.” Böylece, görünür ve güvenli bir şekilde onboarding işlemine yardımcı olacaktır. Artı, olacak “herhangi bir oyunda çalışın; mobil, konsol veya masaüstü.”

Bunu eklemeye devam ediyor “Pasaport, kullanıcıların yalnızca bir e-posta ve tek seferlik bir parola ile oturum açabilecekleri, kişisel gözetimli bir cüzdandır; oyuncular için oyunun kurallarını değiştirecek ve kullanıcı edinme maliyetlerini radikal bir şekilde azaltacaktır.”

Immutable Passport’un gelişi, hızla gelişen Web3 oyun alanı için memnuniyetle karşılandı. Geçen Ağustos ayında, alan, geliştirmeyi finanse etmek için 700 milyon doların üzerinde para toplamayı başardı. Web3 oyunları NFT’leri kullanan.

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Immutable X, Tam Erişimli Immutable Oyun Pasaportunu Ayarlıyor ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.