Skip to main content
Kripto Haberleri

IOHK CEO’su Charles Hoskinson Sinyali Veriyor!

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, 2022’nin çok kritik bir yıl olacağını belirtti. Cardano. Hoskinson, Cardano ağı, platformun yerel varlığı ada’nın potansiyel olarak patlayacağına işaret ediyor.

Cardano Ekosistemindeki Önemli Gelişmeler

Cardano kurucu Charles Hoskinson, bugün ağ üzerinde 175’ten fazla proje inşa edildiğini ve 2022’nin ilk çeyreğinde bir düzineden fazla projenin başlatılacağını belirtti. ADA fiyatı artan gelişmelerin ardından ralliye hazırlanabilir. Reddit’te dolaşan bazı bilgilerin gerçeği yansıtmadığını ileten Hoskinson, Twitter’da gelişmeleri açıklayan bir görsel paylaştı.

Görüntüde belirtildiği gibi, şu anda 178 proje Cardano web sitesine yer bulabilirsiniz. Ayrıca 2022’ye hızlı bir şekilde girebilmek için lansman için 11 proje belirlendi.

Bu, bir sonraki Cardano kurucusunun Colorado eyaletindeki evinden YouTube yayını yaptığı bilinmektedir. Bu yayınlar sırasındaKi DeFi tuzaklarını vurgulayan başarılı CEO, DeFi endüstrisini düzeltme hedefiyle bildirdi. Hoskinson dedi ki Cardano düşük kaliteli uygulamaları ayıklamak için DeFi için belirli bir standartlar kümesi oluşturarak tuzakları düzeltebilir. 2021 yılı ortaklıklar açısından önemli bir yıl oldu. Cardano Eco-Age ve Save the Children STK olmak üzere 13 önemli işbirliği başlatan Vakıf.

Cardano Fiyatı

ADA/USD fiyatı, art arda altı gün boyunca yeşil bölgede kalarak istikrarlı bir yükseliş izledi. Ancak, bu bir konsolidasyon dönemine ve küçük bir geri çekilmeye neden olabilir. Cardano sonraki seanslarda yükseliş trendine devam edebilir. Cardano yazıldığı sırada 1,50 dolardan işlem görüyor.

Cardano MA 50 seviyesini geçebilir ve 1.80 dolara kadar patlayıcı bir ralli yolculuğuna çıkabilir. A Cardano kırılma, azalan trend çizgisi bariyeri $1.50 psikolojik seviyesinin üzerine geçildikten sonra oluşabilir. Cardano son bir haftada %20’den fazla arttı. Öte yandan, RSI günlük grafikte 50’nin üzerine çıktı ve hakimiyetin boğaların elinde olduğunu gösterdi.