Skip to main content
Kripto Haberleri

Joe Parys, 2022’de 10 Kat Değerli Olabilecek 5 Altcoin’i Paylaştı!

Yazan Aralık 24th, 2021Yorum Yazılmamış

Bitcoin nedeniyle piyasalar ayı moduna girmiş olsa da hiçbir düşüş sonsuza kadar devam etmiyor. Kripto para piyasalarında birkaç yıl geçirdiyseniz, buna benzer bir havayı defalarca solumuş olmalısınız. Popüler kripto para analisti Joe Parsys, geçtiğimiz günlerde aboneleriyle 2022’de uçuşa geçecek 5 altcoini paylaştı. Analiste göre, bu 5 altcoinin fiyatının gelecek yıl %1000 oranında artma potansiyeli var. Peki, yatırımcıları zengin edebilecek bu altcoinler hangileri?

VeChain (VET)

Joe’nun bahsettiği ilk kripto para birimi, tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini iyileştirmek için tasarlanmış bir blok zinciri olan VeChain’dir ve birçok yatırımcı tarafından iyi bilinmektedir. Amacı, dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) aracılığıyla karmaşık tedarik zincirleri için bu süreçleri ve bilgi akışını kolaylaştırmaktır.

“Vechain’in grafiği güzel bir simetrik üçgene sahip, bu, fiyat trend çizgisine döndüğünde potansiyel olarak büyük bir fırsat sunacak. Kısa vadede yatırımcıların %200 hatta %300 fırsatları yakalayabileceğini düşünüyorum” dedi.

Kısa vadede %300’e varan artış bekleyen Joe, 2022’de fiyatın 10 kat artabileceğini öngörüyor.

Phantom (FTM)


Joe’nun listesindeki ikinci kripto cevheri olan Phantom (FTM), merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve bilmeyenler için dijital varlıklar için merkezi olmayan, izinsiz, açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur. Ethereum’a bir alternatif sağlamak için oluşturulan birçok blok zincirinden sadece biridir.

Joe, Phantom’u trend çizgisinde otururken görür ve güzel bir geri dönüş görebiliriz. Bu eğilimi ve direnci kırarsak, 2022 yılının Şubat veya Mart aylarında 3 dolarlık fiyata dönebiliriz.

Cardano (ADA)

Ouroboros’un hisse kanıtı konsensüs protokolü üzerine inşa edilen ve geliştirilen bir blok zinciri platformu olan Cardano (ADA), listede üçüncü sırada yer alıyor.

Joe, kısa vadeli yatırımcıların paylaştığı grafikteki destek bölgesini takip etmelerini istiyor.

Moonriver (MOVR)


Moonriver, Kusama ağında bir parachain olarak çalışan EVM uyumlu bir blok zinciridir. Joe, potansiyeli yüksek ancak cari değeri düşük bir alternatif olduğu için bu altcoini listesine ekledi. Ağ, geliştiricilere Solidity akıllı sözleşmeleri, Web3 uyumlu API, oracle veri beslemeleri ve Ethereum ağ köprülerini dağıtma yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar.

Analist, fiyatın trend çizgisine geri döndüğünü ve 500 dolarlık bölgenin yeniden kazanacağını düşünüyor. Joe, mevcut 189 dolarlık fiyatı oldukça ucuz olarak tanımlıyor. Tokenin toplam arzı sadece 10 milyondur ve bu fiyatı beslemenin ana nedenlerinden biridir.

Polygon (MATIC)

MATIC, piyasanın yoğun baskı altında olduğu günlerde bile nispeten güçlü kalabilen bir altcoin, Joe onu listenin en altına ekledi. Polygon, Ethereum uyumlu blok zincirleri oluşturma ve bunları birbirine bağlama görevine sahiptir. Çok zincirli bir Ethereum ekosistemini destekler ve Ethereum üzerinde ölçeklenebilir toplamalar sağlar.

Fiyat yakın zamanda ATH bölgesini test etti. Ancak, 2.45 $ seviyelerinden geri döndü. Yazı yazılırken 2 doların üzerinde tutmaya devam ediyor. Yükseliş trendi bölgesine tutunan fiyat, Mir’i 400 milyon dolara satın almanın heyecanıyla korunuyor. Polygon, teknolojik yeteneklerini daha da geliştirmek için sıfır bilgi kanıtı çözümü Mir’i 400 milyon dolara satın aldı. Joe, altyapıya harcanan bu paranın gelecek yıl MATIC’in fiyatını kat kat artıracağını düşünüyor.