Skip to main content
Kripto Haberleri

Joe Parys, Sonraki 100x Altcoin’in Yakında Piyasaya Çıkacağını Açıkladı

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

100x potansiyeli olan ancak henüz piyasaya çıkmamış yepyeni bir altcoin gören girişimci Joe Parys, ünlü Youtube kanalında bu bilgiyi açıkladı.

Ertha (ERT)

Yakında piyasaya sürülecek olan sonraki 100x Altcoin, Ertha. Ertha, dünyayı keşfetmeye ve araştırmaya, seviye atlamaya, uzmanlıkları seçmeye ve şirketinizin gücünü ve ülkesini artırmaya dayalı, Heroes Of Might, And Magic oyun türünden ilham alan ekonomik, sosyal, MMO oyunudur.

2021’de aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı önemli kilometre taşlarına ulaştılar:

▪️ Blockchain oyun dünyasının en yüksek profilli Metaverse’i olma yolunda 5,4 milyon dolar topladı.
▪️ Telegram’da 80.000 Twitter Takipçisine, 60.000 Discord Üyesine ve 63.000’e Ulaşma.
▪️ Çarpıcı bir fragman yayınlayın ve Ertha’nın oynanışına özel ilk bakışla onu hızla takip edin.
▪️ GameFi, Seedify ve Red Kite tarafından barındırılan üç rekor kıran IDO’yu tamamlama.
▪️ Prime Listemiz ve halka açık token lansmanımız için Huobi ile ortaklık. Takvimlerinize 4 Ocak 2022’yi işaretleyin.

arazi satışı

Dünya metaverse projesi 4 Ocak’ta Huobi’de listelenecek. Ertha’nın da 17 Ocak’ta fiyatı artıracak bir arazi satışı var.

Metaverse için arazi satışları patlayacak ve Ertha’ya erken ulaşabilirseniz, paranızı ve hatta kripto para biriminde 100x’i katlayabileceğiniz yer burasıdır.

Ertha için rakamlar inanılmaz. Bu kayıtta, Twitter’larının 82.000 takipçisi var ve New Kids on The Blockchain, Ertha’yı 2022 için en iyi 10 kripto para meta veri deposu projesi seçti.

Toplam jeton arzı sadece 2 milyar jeton olacak.

Neden Ertha?

Ertha metaverse, DeFi’de bir ilk. Kripto para birimindeki en büyük risk sermayedarlarından bazılarıyla 5,4 milyon dolar topladılar. Ertha ayrıca, küresel etkinizi en üst düzeye çıkarmak için oyun içi uzmanları işe almak için arazilerinize, gayrimenkullerinize ve şirketlerine sahip olacağınız, oynayarak kazanacağınız bir metaverse olacaktır.

Ertha, kira satın alıp arazi HEXES satabilmeniz ve sadece arazinizi kullananları vergilendirerek daha fazla Ertha jetonu kazanabilmenizdir. Oyuncuların ekonomi savaşlarını ve siyaseti yürüttüğü, gerçek dünya simülasyonuna sahip oyunu oynayarak da paranızı ve Ertha jetonunuzu çoğaltabilirsiniz.

Değerlerini artırmak ve arsa kaynaklarını piyasada satmak için kendi arsalarınızı geliştirebilecek, oyun içi NFT’ler üretmek için şirketler kurabilecek, diğer insanlara arsa kiralayabilecek ve devletin siyasi ve ekonomik kararlarına dahil olabileceksiniz.

Oynarken gerçek para kazanabilirsiniz ve Ertha haritası altıgenlere bölünmüştür. Oyuncular yaşamak, okumak ve çalışmak istedikleri yeri seçmekte özgürdürler. Sadece bu değil, devletin sınırlarını yeniden şekillendirebileceksiniz, nadir kaynakların kontrolünü ele alacaksınız ve savaş, vatandaşlarının bir devletin küresel ölçekte hedefine ulaşmasını sağlayacak.

Seedify’daki IDO

Bu halka açık erişim satışına dört bin kişi katıldı. Yine de, bu halka açık satışlardan bazıları, pek çok yatırımcısı için Seedify’da olağanüstü bir performans sergiledi ve “İşte bu yüzden Ertha’nın bir sonraki 100x potansiyel altcoin’iniz olduğuna gerçekten inanıyorum” diye vurguladı Joe.

Bu, ERTHA Metaverse’nin sadece başlangıcıdır. 2022’de hesaba katılması gereken bir güç olacağız!

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (%10 işlem ücretlerinde indirim): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587

Daha fazla oku:

Telegram’da bize katılın

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi Facebook’ta takip edin