Skip to main content
NFT Haberleri

Jungle, Web3 Mobile Shooter Geliştirmek İçin 6 Milyon Dolar Topladı

Yazan Mart 18th, 2023Yorum Yazılmamış

Jungle, Web3 Mobile Shooter Geliştirmek İçin 6 Milyon Dolar Topladı

Brezilya başlangıç, Orman, Web3 mobil oyununa dönüştürülecek bir mobil nişancı olan ilk oyununu geliştirmek için 6 milyon $’lık başlangıç ​​fonu sağladı. Risk sermayesi şirketleri Bitkraft Ventures ve Framework Ventures tarafından finanse edilen fonların bir kısmı, şirketin geliştirici ekibini büyütmek için tahsis edilecek. Finansman turuna katılan diğer şirketler arasında Delphi Digital, 32bit Ventures, Karatage ve Stateless Ventures yer alıyor.

Mobil oyunlar, geliştirilmesi yıllar alabilen konsol oyunlarına göre çok daha hızlı piyasaya sürülebilir. Jungle, doğrudan rekabetten kaçınmak için mevcut oyun stüdyolarından fikri mülkiyet (IP) almayı ve bunu Web3 mobil oyunlarına entegre etmeyi planlıyor. Bu strateji, Jungle’ın daha başarılı olabilecekleri türlerde bir dayanak noktası oluşturmasına yardımcı olacaktır.

Jungle CEO’su Joao Beraldo, şirketin halihazırda var olan veya piyasaya sürülen mobil oyunları belirlemeyi ve bunları blockchain oyun endüstrisinde lider oyunlar haline gelebilecek Web3 öncelikli oyunlara dönüştürmeyi hedeflediğini söyledi. “Yakında kızıl bir okyanus olacak mavi noktaları arıyoruz” Beraldo ekledi. “Mevcut rekabet kümelerinden kaçınmak ve kazanabileceğimiz türlerde kendimizi ileriye taşımak istiyoruz.”

Jungle Gelişmeleri Web3 Mobil Oyun Sektöründe İyileşmelerin Sinyalini Veriyor

Jungle’ın ilk oyununun adı henüz açıklanmadı, ancak oyuncuların oyunda buldukları eşyaları NFT olarak satmalarına izin verecek. Yapılan açıklamaya göre oyun, “varsayılan olarak açık piyasa ekonomisine dahil olma” özelliğine sahip olacak. NFT’lerin artan popülaritesi ve blockchain teknolojisinin oyun endüstrisinde devrim yaratma potansiyeli, Web3 oyun girişimlerine yapılan yatırımlarda bir artışa yol açtı.

Giderek daha fazla yatırımcı yatırım yapmaya devam ettikçe, Web3 oyun endüstrisi, Hangi girişimlerin lider olarak ortaya çıktığını görmek ilginç olacak. Jungle’ın mevcut IP’yi Web3 mobil oyunlarına dahil etme konusundaki benzersiz stratejisi, onlara rakipleri karşısında bir avantaj sağlayabilir. Jungle’ın 6 milyon $’lık tohum finansman turu, Web3 oyun endüstrisi için cesaret verici bir işaret ve gelecekteki mobil oyun geliştirmeleri merakla bekleniyor.

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Jungle, Web3 Mobile Shooter Geliştirmek İçin 6 Milyon Dolar Topladı ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.