Skip to main content
Kripto Haberleri

Justin Sun, FTX Varlıklarını Satın Alma Olasılığını Değerlendiriyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

TRON kurucusu Justin Sun, ortaklarının Sam Bankman-Fried’in çökmekte olan FTX imparatorluğundan varlık satın alma potansiyelini değerlendirdiğini söyledi. Ayrıca Ripple yöneticileri de bu konuda endişeli.
Justin güneş

Wall Street Journal’a göre, TRON’un kurucusu ve Huobi’nin Küresel Danışma Komitesi üyesi Justin Sun, meslektaşlarının şunları söyledi: Sam Bankman’ın çöken FTX’ten varlık satın alma yeteneğini değerlendiriyorlar.

Justin Sun konu hakkında 22 Kasım’da Singapur’da gazetecilere konuştu.

“Her türlü anlaşmaya açığız. Bence tüm seçenekler [are] masanın üstünde,(…). Şu anda varlıkları tek tek değerlendiriyoruz ama anladığım kadarıyla zaten bu tür bir iflas prosedürü içinde oldukları için süreç uzun olacak.”

20 Kasım haberlerinden önce, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, FTX’in birkaç işletmesini satın almakla ilgilendiğini ifade etti..

FTX

Bir önceki Coincu News makalesinde güncellendiği üzere, bugün Amerika Birleşik Devletleri Delaware Bölgesi İflas Mahkemesi (“Delaware Federal Mahkemesi“) “Birinci Gün” önergelerinin tümü için ara ve nihai onayları verdi FTX Trading Ltd. (dba FTX.com) ve yaklaşık 101 ek bağlı şirket tarafından yayınlanan bir duyuruya göre, 11 Kasım 2022’de açılan FTX Borçluları Bölüm 11 dilekçeleriyle ilgili.

FTX, iflas işlemlerinin ilk turunu geçen hafta tamamladı. Başvurular, FTX Group’un 1,24 milyar dolar nakit rezerve sahip olduğunu ve FTX borsasının bilançosunda Bitcoin tutmadığını gösteriyor. İflas eden şirket şu anda yalnızca en büyük 50 alacaklısına yaklaşık 3,1 milyar dolar borçlu.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

kurnaz

Coincu Haberler