Skip to main content
Kripto Haberleri

Karpatkey DAO, ENS DAO Tarafından Yeni Fon Yöneticisi Olarak Atandı

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Yeni fon yöneticisi Karpatkey DAO, ENS’nin hazinesini yönetecek ve genel ekonomik koşullardan bağımsız olarak kalkınmayı hızlandırmak için sürdürülebilir bir fon sağlayacak.
Karpatkey DAO, ENS DAO Tarafından Yeni Fon Yöneticisi Olarak Atandı
Karpatkey DAO, ENS DAO 4 Tarafından Yeni Fon Yöneticisi Olarak Atandı

Kripto kışının ardından, Ethereum Ad Hizmeti (ENS) DAO, parasını yönetmek için yeni bir fon yöneticisi atadı. Geçen Çarşamba günü başlayan oylamada, 17 Kasımve Salı akşamı sona erdi, 22 Kasım. Karpatkey DAOtarafından kurulan bir DeFi fon yönetimi kuruluşudur. Gnosis Ltd, topluluk tarafından seçildi.

Karpatkey ile seçildi 1.76 milyon oy. Önemli adresler arasında ENS kurucu ortağı yer alır Alex Van de Sande (avşa.eth), Rotkiapp kurucusu Lefteris Karapetsas (lefteris.eth) ve ENS Komiseri Griff Yeşil (griff.eth), toplu olarak sahip olan 468 bin ENS oylama gücü. 1.3 milyon oyla, “Yukarıdakilerin hiçbiri” ikinci sırada geldi.

Karpatkey DAO, ENS DAO Tarafından Yeni Fon Yöneticisi Olarak Atandı
Karpatkey DAO, ENS DAO 5 Tarafından Yeni Fon Yöneticisi Olarak Atandı

Artık topluluk Karpatkey’i seçtiğine göre, hazine yönetim firması, çoğunlukla USDC ve ETH’den oluşan ENS hazinesinin çoğunu yönetecek. Karpatkey’de birden fazla var iki yıllık deneyim ve şu anda yönetiyor 397 milyon dolar içinde gözetim dışı varlıklarENS hariç.

Bağışın amacı, ENS kayıtları ve yenilemelerinden elde edilen geliri olumsuz etkileyebilecek makroekonomik koşullardan bağımsız olarak sürekli gelişimi besleyebilecek uzun vadeli bir fon yaratmaktır.

Karpatkey’nin önerisine göre, “fonlar, gözetim dışı bir çözüm aracılığıyla şeffaf ve tamamen zincir üzerinde yönetilecekti… Karpatkey’nin gözetim dışı çözümü, DAO hazinelerini yönetmek için savaşta en çok test edilmiş araç etrafında inşa edildi: bir yedek The Zodiac Rolleri Değiştirici ve Yönetim Kasası.”

Karpatkey DAO, ENS DAO Tarafından Yeni Fon Yöneticisi Olarak Atandı
Karpatkey DAO, ENS DAO 6 Tarafından Yeni Fon Yöneticisi Olarak Atandı

Gnosis Guild’in Burcu dır-dir “açık bir standarda göre oluşturulmuş araçlar koleksiyonu,”Github sayfasına göre, neredeyse güvenlik sağlayan Safe 40 milyar dolar tüm Ethereum sözleşmelerinde, dijital varlıkları merkezi olmayan bir şekilde saklamanın en popüler yollarından biridir.

başlangıç ​​boyutu Karpatkey’nin önerisi ENS Endaoment için 52 milyon dolarve Karpatkey’nin önerisinin son aşaması 69 milyon dolar öngörülen getiri ile %5,83. “Plan, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcılara likidite sağlama gibi düşük riskli, orta karmaşıklıktaki DeFi çözümlerini kullanacak.”

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

tombul

Coincu Haberleri