Skip to main content
Kripto Haberleri

Karşınızda yeni CFO’muz Brian Roberts

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bugün, Brian Roberts’ın OpenSea’ye ilk CFO’muz olarak katıldığını duyurmaktan heyecan duyuyorum.

Hem OpenSea hem de NFT alanı bu yıl patlayıcı bir büyüme yaşadı. Heyecan verici, ilham verici ve alçakgönüllü bir yolculuk oldu. Sadece birkaç NFT projesinin var olduğu ilk günlerimizden bu yana çok yol kat ettik. Şimdi milyonlarca NFT ve bunları yaşayan milyonlarca kullanıcı var.

Şirket ve sektör olarak hızlı bir şekilde büyümek zorunda kaldık. Büyüdükçe, biz’, büyüklükleri geniş ölçekte görmüş ve önümüzdeki zorlukları ve fırsatları karşılamak için başarıyla yükselen deneyimli liderleri getiriyoruz. Brian böyle bir lider. İnanılmaz geçmişinin ötesinde, ilk buluşmamızdan opensea’nın değerlerini tanıdım: açıklık, empati, inclusivity ve büyüme yönelimi. Kararlı, sadık ve dünyada iyilik için güç görevi gören toplum odaklı ürünler yaratmaya derinden bağlıdır.

Brian’ın 2014’te Lyft’in ilk CFO’su olarak 8211’de bir kariyeri var. Hiper büyüme ve milyarlarca sürüşle şirketin ölçeğini ve yönetimine yardımcı oldu. Ayrıca Lyft’in milyar dolarlık halka arzında çobanlık yaptı. Lyft’den önce Microsoft ve Walmart’ta önemli yöneticilik görevlerinde bulundu. Şirketi ölçeklendirirken ve topluma hizmet ederken NFT’leri dünyaya getirme yolculuğunda gezinirken onun deneyiminin ve rehberliğinin paha biçilmez olacağından eminim.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde yepyeni, açık, dijital bir ekonomi inşa etmenize yardımcı olacağız. Dünyanın dijital ticarete ve dijital öğelerin sahipliğine bakışında bir dönüşüm olacak ve bu değişim yeni nesil yaratıcıları ve girişimcileri mümkün kılacak ve güçlendirecek. Brian gibi birinin bu yeni dönemi başlatmamıza yardım etmesi için masada olması beni heyecanlandırıyor. Gelecek hakkında daha iyimser olamazdım.


The post Brian Roberts’ı tanıtan yeni CFO’muz ilk olarak OpenSea Blog’da göründü.