Skip to main content
Kripto Haberleri

Keşfedilmeyi Bekleyen 7 Düşük Değerli Metaverse Tabanlı Belirteç!

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Aralık ayının son haftasında yükseliş gösteren kripto para piyasası şu anda birçok 100 metaversetabanlı kripto para birimleri. Bu yazıda, popüler metaverse fiyatı 0,1 $ bile olmayan belirteçler, en düşükten en yükseğe fiyata göre sıralanır.

UFO Oyunları (UFO) – $0.000002875

30 Haziran 2021’de piyasaya sürülen UFO Gaming, galaksiler arası bir sosyal oyun belirteci içeren tamamen merkezi olmayan bir ekosistemdir. Ayrıca blockchain, P2E içerir metaverse, NFT’ler, oyun ve daha fazlası. Buna ek olarak, UFO Gaming Dark adlı bir ortama sahiptir Metaverse oyuncuların sanal arazi satın alabilecekleri yer.

Yazının yazıldığı sırada UFO 0,00002875$ seviyesinde işlem görüyor. Gate io, MEXC, LBank, ox Protocol, ShibaSwap gibi platformlar UFO’yu listeler. Son olarak, UFO’nun piyasa değeri 25,7 trilyonluk dolaşım arzı ile 740 milyon dolar.

Starlink (STARL) – $0.000004208

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen Starlink, sanal blockchain tabanlı STARL Universe’ü kapsıyor metaverse uzayda ayarlayın. Platform, kullanıcıların diğer oyuncuları keşfetmesine, oynamasına, alışveriş yapmasına ve sosyalleşmesine olanak tanır. Starlink’in Metaverse ayrı, gerçekten merkezi olmayan olmaya odaklanmasıdır metaverse.

STARL teknik incelemesine göre, şu şekilde tanıtıldı: “STARL şu anda gerçekten merkezi olmayan tek metaverse proje. Ekibimiz, metaverse kripto para tabanlı bir ekonomi ile.”

STARL, 9,9 trilyonluk arzıyla 421 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. STARL, Uniswap, OKEx, MEXC, Gate io gibi borsalarda mevcuttur.

Radyo Caca (RACA) – $0.0035

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Radio Caca, Maye Musk’ın özel NFT yöneticisidir. RACA, P2E oyunu Metamon ve Universal’in yerel kripto varlığıdır Metaverse. USM Metaverse kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mülklerinde mağazalar oluşturabileceği ve çeşitli oyunlar oynayabileceği veya oluşturabileceği 3D bir gezegen dünyasıdır. Metamon, Binance Smart Chain üzerine kurulu bir oyundur.

Oyuncuların Metamonları kontrol etmelerine ve toplamalarına izin verilir, NFT’ler olan sevimli yaratıklar. RACA’nın piyasa değeri 663 milyon dolar. RAJAH; Uniswap, Gate io, Poloniex, PancakeSwap, OKEx gibi borsalarda işlem görmektedir.

Verasity (VRA) – $0.03955

Haziran 2021’de piyasaya sürülen Verasity, kendisini Espor ve video eğlencesi için bir protokol ve ürün katmanı platformu olarak tanımlıyor. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen VRA’nın misyonu, yayıncılar ve reklamverenler için etkileşimi ve geliri artırmaktır. VRA’nın özelliklerinden biri, gerçek insanların botları değil, içeriği görüntülemesini sağlayan görüş kanıtı protokolüdür.

Ayrıca, Verasity, ürün katmanının bir parçası olarak tescilli bir Adstack, bir video oynatıcı ve VRA ödülleri içerir. VRA’nın piyasa değeri 172 milyon dolar. Popülerlik kazanmaya çalışmak; KuCoin, Gate io, Uniswap gibi platformlarda kullanılabilir.

DEAPcoin (DEP) – $0,04392

İlk olarak Ağustos 2019’da basılan DEAPcoin’in tam adı The Digital Entertainment Asset Pte. DEP, ekosistemin arkasındaki Singapur merkezli bir şirkettir. DEAPcoin’de cüzdan kartı, NFT pazarı ve çeşitli P2E blockchain oyunları platformu olan PlayMining vardır.

Play Mining, Lucky Farmer, JobTribes ve PlayMining Puzzle gibi bazı önemli oyunların yanı sıra bir dizi blockchain tabanlı P2E oyunu içerir. DEP’in piyasa değeri 151 milyon dolar civarında. DEP’ye; Bittrex, OKEx, Uniswap, PancakeSwap gibi platformlardan erişebilirsiniz.

Atari Token (ATRI) – $0.0578

2020 yılında piyasaya sürülen Atari Token, interaktif eğlence endüstrisi için referans belirteç olmayı amaçlayan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. ATRI belirteçlerinin yardımıyla Atari, geliştiricilerin ve yayıncıların akıllı sözleşmeleri, NFT’leri oyunlarına entegre etmeleri için yeni seçenekler sunmak için çalışıyor.

Şu anda proje, kullanıcıların token, Atari akıllı cüzdan ve Atari DEX’e erişmelerini sağlayan Atari Portalı’na sahiptir. Kullanıcılar MetaMask cüzdanları ile Atari’ye bağlanabilir ve ekosistemi keşfedebilirler. Atari’nin piyasa değeri 50 milyon dolar civarında. ATRI; Uniswap, PancakeSwap, SpiritSwap, ProBitGlobal, ApeSwap gibi borsalardan alınmıştır.

Bloktopia (BLOK) – $0,05841

Ekim 2021’de piyasaya sürülen Bloktopia sanal metaverse toplam Bitcoin arzına atıfta bulunan 21 katlı bir gökdelen ile dünya. Kullanıcılar çeşitli seviyeleri keşfedebilir of gökdelenler, her biri farklı deneyimler sunuyor. Oyuncular gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, P2E oyunları ve çok daha fazlasından gelir elde edebilir.

BLOK’un 8.34 milyar dolarlık dolaşım arzı ve 496 milyon dolarlık piyasa değeri var. BLOK’u KuCoin, Gate io, OKEx, QuickSwap ve daha fazla borsada bulabilirsiniz.