Skip to main content
Kripto Haberleri

Kripto Analisti Solana (SOL) ve Bir Altcoin’in Daha Mitinglere Hazır Olduğunu Söylüyor – İşte Hedefleri

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Solana (SOL) ve diğer bir altcoin’in kendilerini tavan yapmak için ayarladığını söylüyor.

Yeni bir videoda, InvestAnswers sunucusu 385.000 abonesine SOL’un göreceli güç endeksinin (RSI) bir satın alma sinyali yanıp sönmeye yaklaştığını söylüyor.

“[Looking] Solana grafiğinde, RSI’ın (göreceli güç endeksi) çok daha çekici olduğunu görebilirsiniz, sıcak değil, aşırı alım olarak değil, bu iyi bir şey. Aşırı satılmaya aşırı alımdan daha da yaklaşıyor.

Dikkat çekmek istediğim bir diğer şey de, 50 günlük hareketli ortalamada biraz direnç gösteriyor olmamız, ancak burada da bir sıkıştırma hunisi var ve trend şu anda gerçekten arkadaşımız değil, ancak fiyatlandırma eyleminin birlikte nasıl sıkıştırıldığuna baktığınızda bir şeyler vermek zorunda.

Asıl soru, bu huniden çıkıp gidecek mi? Bence evet. Piyasa düzelince. Dikkat etmesi gereken diğer şey, 0.382 FIB’ye yaklaşamamış olmamız. [Fibonacci retracement] seviye, bu olumlu, bu yüzden bir saç kesimi ama unutmayın üç veya dört gün önce olduğumuz yere geri döndük, önemli bir şey değil.”

Analist daha sonra merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Aave’ye işaret ediyor. Aave’nin DeFi’yi gerçek dünyadaki varlıklara ve finansal hizmetlere köprü kurmayı amaçlayan yeni Gerçek Dünya Varlık (RWA) Pazarı’nı piyasaya sürdüğüne ilişkin duyurusundan bahsediyor.

Analiste göre, gelişme altcoin için boğa katalizörü görevi alabilir.

“[AAVE] Birkaç gün içinde 160 dolardan 320 dolara yükseldi, bu ikiye katlandı, ama satıldı. İnsanlar bir süre yarışlara gideceğini düşünerek çok heyecanlanıyorlardı, ancak en son haberlerin 300 ila 360 doların kuzeyine geri getireceğini düşünüyorum.”

SOL, yazarken 175 $ ‘dan el değiştiriyor, yedi günlük en yüksek $203’ten% 13.5 düşüş, AAVE ise $ 245 için hareket ediyor, aynı zaman diliminde $ 292’den% 16 düşüş.Ben

Fiyat Eylemini Denetle

Bir Ritmi Kaçırmayın – Kripto e-posta uyarılarının doğrudan gelen kutunuza teslim edildiğini almak için abone olun

Bizi takip edin Heyecan, Facebook ve Telegram

Günlük Hodl Karışımı sörf

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Yasal Uyarı: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce durum tespitlerini yapmalıdır. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın alım veya satımını önermiyor ve The Daily Hodl bir yatırım danışmanı değil. The Daily Hodl’un satış ortaklığı pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Shutterstock/SimpleB/Nikelser Kate