Skip to main content
Kripto Haberleri

Kripto Para Alım Satım Yazılımı Kripto Platformunuzu Büyütmeye Nasıl Yardımcı Oluyor?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Kripto para alım satım yazılımı paketi, kripto para alım satım platformunun her türlü kripto alım satım, satış, değişim, borç verme, MLM ve bağlı kuruluş yönetimi, dönüştürme, canlı piyasa karşılaştırma ve analiz vb.

Göz önünde bulundurmanız gereken önemli özellikler:

Al, Sat ve Takas Et: Nishue, kullanıcılarınızın zahmetsizce kripto para birimleri satın almaları, satmaları ve takas etmeleri için pürüzsüz ve güvenli bir metodoloji sunan etkileyici ticaret yönetim sistemidir.

Borç verme sistemi yönetimi: Bu sistem tamamen aracılık dostudur Kripto borç verme hizmetini yönetmek için bir sisteme sahiptir, teklifleri yönetme, sürdürme ve denetleme vb.

Benzersiz Yönetici Modülü: Nishue, Kripto para birimi borsanızı uçtan uca kontrol etmeniz için güvenli ve gelişmiş bir Yönetici Modülü içerir.

Ayrı müşteri profili: Kullanıcılarınızın tüm Açık para yatırma veya çekme siparişlerini, Kayıtları, İşlemleri vb.

MLM ve satış ortağı yönetimi: Bu pazarlamaya hazır otomasyon araçları, seviye bilge ortaklık komisyonunuzu, katkı geçmişinizi ve belgelerinizi yönetmenizi kolaylaştırır.
Pazar karşılaştırması ve Dönüştürücü: Canlı Kripto Karşılaştırma, Dönüşüm ve Derinlik analizi için iki ek sistem entegre edilmiştir.

Kripto Para Alım Satım Yazılımı Kripto Platformunuzu Büyütmeye Nasıl Yardımcı Oluyor:

Coin Deposit &amp: Kripto trader günlük muazzam Mevduat ve Para Çekme talebini sürdürmesi gerekir. Otomatik ayar algoritması ile etkinliğinizi yönetmek için yazılım yardımı ticareti.

Coin Paketi ve Ödünç Verme teklifi: Çeşitli coin paketinizi ve ödünç verme teklifinizi müşterinizin parmak ucunda tutun. İyi tasarlanmış bir paket kullanarak teklifinizi oluşturabilir, yönetebilir ve tanıtabilirsiniz.

Seviye bilge komisyon: İlgili katılımcılarınızı ödüllendirmek için MLM stratejisini izlerseniz ve komisyonlarını ayarlama konusunda endişelenirseniz? Tamam, onların seviye bilge komisyon otomatik hesaplamak için hazırdır.

Bildirim ve Risk yönetimi: Her kripto ticaret platformu, kendisini ve müşterisini birçok endişe verici sorun hakkında güncel tutmak için push bildirim sistemi düzenlemelidir, böylece riski ortadan kaldırmaya yardımcı olun. Bu durumda, bir sistem projesi tamamen mükemmeldir.

Çoklu Ödeme Ağ Geçidi: İşleminizi sorunsuz hale getirmek için kripto para cüzdanınızı, Yerel para biriminizi, Payeer Hatta Mobil Bankacılık sisteminizi bu yazılım içinde bir Ödeme yöntemi olarak entegre edebilirsiniz.

Günlük, Haftalık ve Aylık Yatırım Getirisi: Dediğiniz gibi yatırım getirisini korumaktan endişe duyuyor musunuz? Bu kripto para birimi ticaret yönetimi yazılımı, verdiğiniz talimata göre yatırım getirisini, komisyonu ve diğerlerini otomatik olarak hesaplayabilir.

Ücretsiz Duyarlı Web Sitesi: Tamamen duyarlı, SEO için optimize edilmiş dinamik bir web sitesini sistemimize entegre etmiş olmalıdır ve tamamen ücretsizdir. İşletmenizi sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

Kripto Karşılaştırma, Dönüşüm ve Derinlik analizi: Kripto canlı piyasa değeri ve coin dönüştürücü canlı Kripto Karşılaştırma, Dönüşüm ve Derinlik analizi için iki ekleme sistemi entegre edilmiştir

% 100 güvenli Sistem: Bir ticaret yazılımı, akılda yüksek güvenlik sorunu olduktan sonra tasarlanmıştır. Bu kripto para birimi ticaret yazılımında güvenli Tamsayı çerçevesi, iki faktörlü kimlik doğrulama ve diğer birçok güvenlik sistemi uygulanmıştır.

Kullanıcıların Coinbase üzerinden Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin ticareti yapmalarına izin veren spot kripto para ticareti için özel mutlak paket. Nishue yazılımına güç veren aynı teknoloji üzerine inşa edilen bu yazılım, hem profesyonel hem de aktif kripto para birimi yatırımcılarına şu anda yalnızca diğer kripto ticaret çözümleri tarafından sunulanlardan daha iyi bir deneyim sunmak için 25 yıl boyunca geliştirilen kanıtlanmış pazar lideri araçları içerir.