Skip to main content
Kripto Haberleri

Kripto Para Güvenliği: Bitmarque İncelemesi

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Dijital varlıklarınız için güvenilir bir gözetim hizmeti arıyorsanız Bitmarque’e göz atabilirsiniz. 2017 yılında başlayan Bitmarque, herhangi bir arıza noktasından arındırılmış farklı bir soğuk hava deposu çözümüdür.

Bu hizmetin arkasındaki blockchain uzmanları askeri sınıf güvenlik sistemleri ve güvenli bir çevrimdışı cüzdan kullanır. Sigorta ve kripto para birimleri arasındaki farkı kapatmak için bir girişimde bulundular.

Nitekim Bitmarque, ilgili yatırımcılar için bir tür konsorsiyum olan derin soğuk hava deposu için gerçek, benzersiz bir sigorta getirmiştir.

Aslında, bu yeni hizmetin güzelliği yatırımcılara gönül rahatlığı sağlamasıdır.

Kripto para birimi söz konusu olduğunda, döviz sahiplerinin karşılaştığı en büyük sorun güvenlik sorunudur. Başka bir deyişle, dijital paralarını kaybetmekten endişe duyuyorlar. Burası Bitmarque’ın kurtarmaya geldiği yer.

Şirketin kendi dijital varlıkları, birçok finans enstitüsü ve çevrimdışı varlıkları vardır, bu yüzden kripto para birimine sahip olanlar için tek sigortalı bekçi hizmet sağlayıcısıdır.

Bu hizmete daha yakından bakalım.

Bitmarque nedir?

Daha önce de belirtildiği gibi Bitmarque, kripto para birimleri sahipleri için sigortalı bir gözetim hizmeti sunduğu için benzersiz bir hizmettir.

Bu hizmet saf bir soğuk depolama çözümüdür. Daha derin koruma yöntemleriyle çoklu sig onayları ve akıllı sözleşmelerin bir kombinasyonu. Bu nedenle bu sistem güçlü bir finansal konsorsiyum tarafından sigortalanmıştır. Bu nedenle, para biriminize yüksek düzeyde güvenlik ve emniyet sağlayan bir finansal konsorsiyum sunar. Depozitolarınız güvende olacak. Onlar için endişelenmene gerek yok.

Holdingleriniz Ne Kadar Güvenli Olacak?

Sağlayıcı askeri düzeyde güvenlik protokolleri, çevrimdışı sistemler ve soğuk depolama kullanır. Daha fazla güvenlik için, sistemler dünya çapında gizli konumlara kurulur. Ayrıca, en yüksek koruma derecesi için bir dizi şifreli güvenlik duvarı katmanından yararlanıyorlar.

Birçok onay sistemi olduğundan, ne tür tehditler olursa olsun dijital varlıkların hiçbir yere gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Siz onayınızı vermediğiniz sürece şirket çalışanları veya üst düzey yönetim varlıklarınıza tam erişime sahip olmayacaktır.

Hizmet Dijital Varlıklarınızı Nasıl Korur?

Dijital varlıklarınızın korunmasından endişe ediyorsanız, güvenlik protokollerinin ordu tarafından kullanılan protokoller kadar güvenli olduğunu bilin. Şirket, yüksek düzeyde şifreleme ve güvenlik protokolleri sunan teknolojik bir çözüme sahiptir. Dünyanın farklı gizli yerlerinde bulunan akıllı sözleşmelerin ve fiziksel kasaların kullanımı, dijital varlıklarınızın her zaman emin ellerde olmasını sağlar.

Desteklenen Kripto Para Birimleri

Hem Litecoin hem de Bitcoin yatırabilirsiniz, ancak diğer para birimleri hakkında bilgi edinmek için Bitmarque ile de iletişime geçebilirsiniz. Ancak, diğer kripto para birimlerini desteklerler.

Masraf

Hizmete katılmak istiyorsanız, bir kerelik kayıt ücreti ve aylık az miktarda ücret ve banka işlem ücreti ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi için Bitmarque ile iletişime geçebilirsiniz.

Öneri Olmadan Katılma

Belirli kriterleri karşılamadığınız sürece öneriniz olmadan katılamazsınız. Konuyu tartışmak için şirketle iletişime geçmek daha iyi olur.

Bu Bitmarque’in kısa bir incelemesiydi. Umarım bu yardımcı olur.