Skip to main content
Kripto Haberleri

Kripto Piyasasında Öne Çıkanlar 23 Kasım 2022

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Kripto Piyasasında Öne Çıkanlar 23 Kasım 2022

Kripto Pazarından Öne Çıkanlar Günün Haberleri

Curve, crvUSD Stablecoin İçin Teknik İncelemeyi Yayınladı

eğri finans gelecek için kaynak kodunu ve yasal belgeleri hazırlamıştır. crvUSD merkezi olmayan stablecoin mevcut. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

Piyasa Kıyamet Günü Olmaya Devam Ederse Core Scientific 2023 Sonunda Kapanabilir

Yeni finansman kaynakları bulmaya ve maliyet düşürmeye çalışırken, Çekirdek İlmi operasyonlarına devam etme kabiliyeti hakkında önemli şüpheler olduğunu belirtti. Kasım 2023. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

Binance, Solana Zincirinde USDC Para Yatırma Hizmetini Yeniden Açıyor

Aniden durduktan sonra USDC ve USDT üzerindeki mevduat Solana ile zincir “açıklama yok,” Binance’in dahili bir inceleme ve incelemenin ardından hizmeti yeniden açtığı bildirildi. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

Suudi Arabistan’a Yenilginin Ardından Arjantin’in Taraftar Token’ı %25 Düştü

yıkıcı kaybı Arjantin2022 Dünya Kupası takımına Suudi Arabistan etkiledi ARG Taraftar Tokenları ilave olarak. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

Tornado Cash Geliştiricisi 3 Ay Daha Hapis Cezasına Mahkûm Edildi

Alexey PertsevEthereum mikseri Tornado Cash’in yaratıcısı, hapsedilecek Amsterdam en az Şubat ayına kadar 2023 – bir Hollanda mahkemesine göre. Daha spesifik bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz:

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberler