Skip to main content
Kripto Haberleri

Kripto Tabanlı E-Ticaret Dinozor Tarzı Bankacılık Sektörünü Yok Edecek mi?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bildiğimiz bankacılık, ilk para birimlerinin basıldığından beri var-belki de bundan önce, bir şekilde veya başka bir şekilde. Para birimi, özellikle de madeni paralar, vergilendirmeden büyüdü. Eski imparatorlukların ilk günlerinde, bir domuza yıllık vergilendirme makul olabilirdi, ancak imparatorluklar genişledikçe, bu tür ödemeler daha az arzu edilir hale geldi.

Bununla birlikte, Covid durumundan bu yana, sadece “nakitsiz” bir topluma geçmekle kalmadık, (bir dükkanda potansiyel olarak “kirli para” ile başa çıkmak isteyen kişi olarak) ve “temassız” kredi kartı işlem seviyeleri şimdi 45 £ ‘a yükseldi ve şimdi günlük bir gazete veya bir şişe süt gibi kabul edilen küçük işlemler bile kartla ödeniyor.

Halihazırda kullanımda olan 5.000’den fazla kripto para birimi olduğunu ve bunların bitcoin özelliklerinin bu listede yüksek olduğunu biliyor muydunuz? Özellikle Bitcoin, ilk oluşturulduğu 2009 yılından bu yana çok değişken bir ticaret geçmişine sahip. Bu dijital kripto para birimi oldukça kısa ömründe çok fazla aksiyon gördü. Bitcoin’ler başlangıçta hiçbir şey için işlem görmezler. İlk reel fiyat artışı Temmuz 2010’da bir Bitcoin’in değerlemesinin tek bir coin için 0.0008 dolardan 10.000 dolar veya daha fazla bölgeye geçmesiyle gerçekleşti. Bu para birimi o zamandan beri bazı büyük mitingler ve çökmeler gördü. Bununla birlikte, “Stabil” olarak adlandırılan paraların piyasaya sürülmesiyle – ABD Doları ve hatta Altın tarafından desteklenenler, bu kripto para oynaklığı artık kontrol altına alınabilecektir.

Ancak, “FIAT” para birimlerimiz de dahil olmak üzere varlıklarımızı kontrol etme ve kullanma yöntemi olarak, Kripto tabanlı E-Ticaretin bu yeni formunu keşfetmeden önce, bankaların kendilerinin son 50 yılda nasıl değiştiğine bakalım.

Eski çek defterini kim hatırlıyor? Banka Banka Kartları ortaya çıkmadan önce, 1987’de çekler, ticari işlemlerde varlıkları başkalarıyla aktarmanın ana yoludu. Daha sonra Banka Banka Kartları ve ATM’ler ile birlikte, kişinin FIAT varlıklarını ele almak çok daha hızlı hale geldi ve on-line ticari işlemler için.

Banks’te her zaman mevcut olan sorun, çoğumuzun en az 2 kişisel banka hesabına (bir Cari hesap ve bir Tasarruf hesabı) ve sahip olduğumuz her işletme için bir taneye ihtiyaç duyulmasıdır. Ayrıca, denizaşırı bir hedef söylemek için banka hesabınızdan “hızlı bir şekilde” para taşımaya çalışmak SWIFT gibiydi!

Diğer konu ise maliyetti. Sadece her Banka Hesabına düzenli bir hizmet ücreti ödemek zorunda kalmadık, aynı zamanda her işlemde ödememiz gereken yüklü bir ücret vardı ve elbette çok nadir durumlarda Cari Hesabımızdaki paraya değerli bir faiz alamayacaktık.

Tüm bunların üstüne, Geceleyin Ticaret, her gece, uzman finansal tüccarlar (veya son olarak Yapay Zeka (AI) Ticaret sistemleri kullanarak, tüm varlıklarımız işlem göreceğiz ve ölçek ekonomileri ile, Bankalar varlıklarımızda Büyük Kazanççı oldu – ama biz değil! “OVERNIGHT Trading”den yapılacak potansiyel işe bir göz atın.

Özetlemek gerekirse, Bankalar sadece akıllı Ticaret tekniklerini kullanarak varlıklarımızı depolamak ve taşımak için yüklü bir ücret talep etmekle kalmaz, aynı zamanda hiçbir fayda görmediğimiz Gecelik devrede paramızı takas haline getirmekten de yüklü karlar elde ederler.

Diğer nokta ise bankanıza tüm varlıklarınız konusunda güveniyor musunuz?

Şimdi Lloyds Banking Group tarafından borçlu olan THE Scotland National Bank’ın eylül ayında yaptığı basın açıklamasında “Lloyds Bank Varlık Sahtekarlıkları – Modern Zamanların En Ciddi Finansal Skandalı.”

Neden o web sitesini Google’da aratıp kendi kararını vermiyorsun?

Şimdi, Kripto tabanlı bir E-Ticaret sisteminin nasıl çalışması gerektiğine ve Bankaların BIZIM paramızla elde ettiği avantajların Varlık Sahipleri için nasıl büyük bir kar merkezi haline gelebileceğine bir göz atalım – ABD!

10’dalik Ekim 2020,büyük bir yeni Kripto tabanlı E-Ticaret şirketi kuruluyor – FREEBAY.

Kısacası, İsviçre merkezli FreeBay, kendi BLOCKCHAIN teknolojisini, kendi SAFE Crypto Coin’i (V999 teknolojisine dayanan) ile birleştiren bir şirkettir ve üyelerinin FIAT varlıklarını Altın Külçe’ye aktarmalarını sağlar ve herhangi bir BANKA’yı dahil etme ihtiyacını ortadan kaldırır.

V999: blockchain tarafından güçlendirilen dijital altın; fiziksel altın V999 Gold (V999) tarafından desteklenen dijital bir belirteç dijital bir varlıktır. Her belirteç, kasalarda saklanan ince gram altın çubuğun onda biri ile destekleniyor. V999’unuz varsa, gözaltında tutulan alttaki fiziksel altının sahibisinizdir. Bunun da dahil olmak üzere, FreeBay üyeleri güçlü Otomatik içeren paketleri satın alabilir zeka tabanlı ticaret robotları.

Yani şimdi, sadece standart bir BANKA’dan tam bağımsızlık elde etmekle kalmaz, aynı zamanda Bankalar gibi, dijital Altın varlıklarınız, V999 Kripto jetonları şeklinde, OVERNIGHT sistemlerinde de işlem yapabilirsiniz, Sadece şimdi, varlık sahibi, ödülleri siz alıyorsunuz, Bankalar değil.

Ancak V999 Token’larının ticaretinde başka bir büyük avantaj daha var. Senin de olacağın gibi. Jenerik bu nedenle, Bankalar gibi, bir V999 jetonu her işlem gördüğünde (yani satıldığında), örneğin Bitcoin veya başka bir Kripto para birimi satın almak için bir İşlem Ücreti alınır. Her işlem gerçekleştiğinde, V999 belirtecinin genel sahibi bu Ücretin küçük bir yüzdesini alır.

Bir işlem gerçekleştiğinde ve bir V999 Jetonu satıldığında, bitcoin veya başka bir Kripto para karşılığında, bu İşlem Ücretinin küçük bir % yaşının GENEL SAHİbİ bu belirtecin (yani N. Çünkü Freebay’in amacı V999 Token’ı en çok aranan güvenli Kripto paralarından biri haline getirmektir, jetonunuz başka bir Tüccara satıldıktan sonra bile, çünkü siz hala V999 Belirtecinin genel sahibi, bu Jeton başka bir Tüccar tarafından işlem gördüğünde, bu sizsiniz – Ticaret Komisyonu’na ödeme alan bu Jetonun Genel Sahibi.

Bu sadece büyük bir Pasif Gelir Sizin için, ömür boyu, ama torunlarınız için Willable ve herhangi bir yerde geleneksel bir banka değil.

Bu nedenle, ne kadar çok V999 Jetonu satın alırsanız ve dolaşıma girerseniz, Artık Gelirinizle – sadece ömrünüz için değil, muhtemelen bağımlılarınız için – o kadar büyük ve daha iyi bir gerçek olabilir.

Daha fazlasını öğrenecek kadar ilgileniyor musunuz? O zaman buraya tıklayın.