Skip to main content
Kripto Haberleri

Kriptolar daha düşük görüldü, Wall Street Noel sonrası kazançların ardından karıştı

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bir bütün olarak kripto piyasası, dünkü boğa koşusuna devam eden UniSwap hariç en iyi 20 coin’in kayıplarını kaydetmesiyle ayı gibi, sadece hafif kazançlarla da olsa. ABD endeksleri dün yatırımcıların yıl sonundan önceki son kazançlarına kilitlenmeleriyle karışık seyretti.

En iyi kriptolar

Bitcoin bu sabah 48.000 doların altında işlem görebildi ve yaklaşık %2 düştü. Ethereum, Cardano ve XRP %3 civarında düştü. İlk 20’de en çok kaybedenler Avalanche ve Solana. Her ikisi de %7 civarında azaldı.

Bugünkü canlı Terra fiyatı 24 saatlik işlem hacmi 2.8 milyar dolar ile 86.55 dolar. Piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük coin son 24 saat içinde% 6 kaybetti ve bazı tüccarların dip satın almasına yol açtı.

En iyi nakliyeciler

ayı trendi ilk 20 dışında da devam ediyor. Birkaç kazanandan biri Fantom, ağda kilitlenen toplam değer geçen hafta 5.83 milyar doları geçerken fiyatı patladı. Bugün ise %5 arttı.

Bugünkü canlı Harvest Finance fiyatı 660,5 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmiyle 175,41 dolar. Harvest Finance bugün %11’in biraz altında. Hasat, en yeni DeFi protokollerinden elde edilen en yüksek verimi otomatik olarak yetiştirır ve en son tarım teknikleri kullanılarak alınan verimi optimize eder.

ROSE, piyasa değerine göre 80. Bir dizi kayıp sonrasında, bugün tekrar – % 8 kazanmaya başlıyor.

SushiSwap trend olmaya devam ediyor. Son 24 saatte %9 değer kazandı.

Diğer kazananlar arasında Zilliqa ve Livepeer% 6 resp.

Aave %13’lük düşüşle en çok kaybedenler arasında yer alıyor. Kadena son 24 saatte %10’luk taze bir kayıpla ayı koşusuna devam ediyor.

ICON dünkü kazançları hızla tersine çeviriyor. Otonom çevrimiçi topluluklar ve gerçek dünya işletmeleri arasında birlikte çalışabilir bir blockchain ağı oluşturmayı amaçlayan katman bir blockchain, bugün şimdiye kadar% 16 kaybetti.

Eğilimleri

VNX, dijital varlık tekliflerini düzenlemek için uçlardan uca düzenleyici uyumlu bir platform geliştiren Lüksemburg merkezli bir dijital varlık ihraç platformudur. Bugün ise %151 değer kazandı.

RichQuack, otomatik likidite üreten ve buna karşılık sahiplere statik ödüller ödeyen hiper deflasyonel bir belirteçtir. İlginç bir önermeye dayanan yeni bir madeni para. Bugün de trend oldu.