Skip to main content
Kripto Haberleri

Kryptomon Blockchain’de İlk “Yaşayan NFT’leri” Piyasaya Sürdü ve Konum Tabanlı Gerçek Hayattaki NFT Oyununu Ortaya Çıkardı

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Reklam


&nBSP

&nbsp

Çoğu için, Aralık ayı yıl sonunu işaret ediyor ve insanlar Noel tatilleri için kaybolmaya başladıkça işler sona eriyor. Öte yandan Kryptomon ekibi, “yılı bir patlamayla bitirmeyi” tamamen ‘başka bir seviyeye” götürmeye hazır göründükleri için mesajı alamadılar.

2021’in sonunu kutlamak için Kryptomon ekibi, heyecanla beklenen NFT oyununun 1.0 sürümüne resmen yayınladı ve uzun zamandır vaat edilen Dolunay Hazine Avı etkinliğini yayınladı!

Diğerleri Gibi Yaşayan Bir NFT

13 Aralık 2021’de Kryptomon oyununun 1.0 sürümü yayına girdi. Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 4.500 garip oyuncu, her biri piyasada ortalama 300 $ olan bir veya daha fazla Kripton’a sahip, giriş yaptı ve Kripton eğitmeni olmak için ilk adımlarını attı.

Şüphesiz, oyunun piyasaya sürülmesini heyecanla bekleyen eğitmenler için önemli bir tarih olsa da, bu aynı zamanda Kryptomon Şirketi için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Kripto alanında türünün ilk örneği olan Kryptomon, Play-To-Earn NFT oyunları arasında bile benzersizdir, çünkü eğitmenler bir gün Kripton Ligi Şampiyonu olmayı umuyorlarsa Kryptomon’larına bakmaları gerekir.

“Tamagotchi Phase” olarak bilinen Kryptomon, dünyada blockchain’de “yaşayan” bir NFT yaratığı yaratan ilk şirkettir. Tıpkı gerçek evcil hayvanlar gibi, Kriptonların da kendi beğenileri ve sevmedikleri, tercih edilen yiyecekleri ve eğitmenlerin hem bir yetiştirici hem de bir kryptomon’un “mutluluğu” olarak bir savaşçı olarak mükemmelleşmelerini gerektiren bağışıklık sistemleri, savaşma yeteneğini doğrudan etkileyecektir.

Reklam


&nBSP

&nbsp

$25,000 Parkta Dolaş

Topluluk içinde Kryptomons “Walk-To-Earn” mekanizması olarak sevgiyle anılan şirket, Dolunay Hazine Avı etkinliğini de başlattı. 19 Aralık 2021’den itibaren, dünyanın dört bir yanından oyuncular cep telefonlarını kullanabildiler ve popüler Pokemon Go’yu andıran bir tarzda Kriptomon ganimet kutularının yanı sıra yumurtaların izini sürdüler.

Metaverse ile fiziksel dünyayı birleşen Dolunay Hazine Avı etkinliği, kripto oyun alanında türünün ilk örneği. Oyuncular ilk kez, NFT’lerinin doğrudan cüzdanlarına basıldığını görecek konum tabanlı bir oyun aracılığıyla gerçek dünyada NFT’leri bulup kazanmayı başardılar.

Şirket tarafından yayınlanan resmi rakamlar, 3 günlük etkinlik boyunca “gizemli kutular” bulmaya çalışan binlerce oyuncunun (tam olarak 4.276) ayaklarının üzerinde olduğunu gösteriyor. Toplamda, etkinlik eğitmenlerin bir zıplama ile uzaklaştı $156,000 yumurta ve ganimet kutuları değerinde!

Şanslı bir oyuncu, hepsinin en nadir ödülünü bile buldu, 0. Sadece 100 Nesil 0 yumurtanın var olacağı ve sonuncusunun ikincil pazarlarda yukarı doğru satıldığı göz önüne alındığında $25,000, yerel parkınızda hızlı bir yürüyüş için fena değil! Sağlıklı bir yürüyüş ve $25,000 daha zengin!

Kryptomon Company, daha fazla ayrıntı henüz açıklanmasa da, bunun son Hazine Avı etkinliği olmayacağını açıkladı. Şimdilik, haftalık koşunuzu veya parkta potansiyel olarak çok ödüllendirici bir yan koşuşturma olarak iki katına çıkmak istiyorsanız, Kryptomon’un web sitesine göz atın ve güncel kalmak için takip edin!

Kryptomon Hakkında

Kryptomon, Pokémon’un Tamagotchi ve CryptoKitties ile buluştuğu bir NFT Oyna kazan blockchain oyunudur.

NFT Kryptomon’unuzla Üreyin, Eğitin ve Savaşın. Eğitmenlerin Blockchain’de yeni bir macera yaşayabilecekleri yeni bir dünya.

Kryptomon metaverse’de geçen topluluk üyeleri, her biri bir NFT’ye bağlı tamamen benzersiz bir dijital varlık olan kendi bireysel canavarlarının -Kriptonlar) ‘Eğitmenleri’ olarak oynuyor. Her biri, yaratığın tüm yönlerini – fiziksel ve davranışsal – belirleyen 38 randomize parametreden oluşan benzersiz ama değişken bir genetik koda sahiptir.

Bu sadece her Kripton’un benzersiz olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kryptomon metaverse’de dijital bir arkadaş olarak her Kripton’a hayat vermekle kalmaz. Fiziksel dünyada bir maceraya çıktıklarında öğrenme, hastalanma, acıkma ve eğitmenlerini koruma yeteneğine sahiptirler. Buna karşılık, eğitmenler büyümek ve önümüzdeki savaşlara hazırlanmak için Kryptomon ortaklarını önemsemek, beslemek ve eğitmek zorunda kalacak.

Kryptomon, gelişmiş blockchain teknolojilerini, dijital genetiği ve konum tabanlı teknoyu kullanarak kripto oyunlarının evriminde bir sonraki adımı oluştururgünlükler.

Kryptomon Metaverse Şampiyonu olmak için Kryptomon liginde oynayın ve katılın.

Sosyal bağlantılar:

Telgraf: https://t.me/kryptomonofficial
Heyecan: https://twitter.com/KryptomonTeam
Facebook: https://www.facebook.com/KryptomonTeam
Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/hYRjSfsWXt

İletişim: Tomer Warschauer Nuni
Rol: Pazarlama Müdürü
E-posta: [email protected]