Skip to main content
Kripto Haberleri

KUM fiyat analizi: SAND/USD 6 $ için mücadele ediyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

TL;DR Arıza

  • SAND fiyat analizi ayı gibi görünüyor.
  • En güçlü direnç ise 6.7 dolarda bulunuyor.
  • En güçlü destek ise 5.6 dolarda bulunuyor.

29 Aralık 2021 için sand fiyat analizi, kripto para biriminin baş ve omuz hareketi izlediğini ortaya koyuyor. Fiyat son birkaç gün içinde büyük bir düşüş yaşadı. Fiyat 7 dolardan uzaklaştı ve aniden düşmeye başladı; 27 Aralık 2021’de SAND/USD’nin maliyeti 6,7 dolardan 6,4 dolara; ertesi gün fiyat düşmeye devam etti ve 5.7 dolara çıktı. Fiyat$ 5.7 ve $ 6.4 arasında dalgalandı ertesi güne kadar sonunda $ 5.9’a ulaştı, bu da SAND için mevcut fiyat.

KUM/USD 4 saatlik fiyat analizi: Sandbox güçlü ayı ivmesinde kaldı

SAND fiyat analizi, piyasanın volatilitesinin biraz eğimli bir eğilim izlediğini ortaya koyuyor, yani SAND / USD fiyatı değişken değişim yaşamaya daha yatkın hale geliyor. Bollinger’ın bandının üst limiti 6.9 dolarda mevcut ve en güçlü direnç olarak hizmet veriyor. Bollinger’ın bandının alt sınırı 5.6 dolarda ve en güçlü desteği temsil ediyor.

SAND/USD fiyatı Hareketli Ortalama eğrisi altından geçerek ayı hareketine işaret ediyor gibi görünüyor. Fiyat yukarı yönlü bir yol izliyor olabilir ve yakında Hareketli Ortalama eğrisinin üzerinden geçebilir ve ters eğilim olasılığını gösterebilir.

KUM fiyat analizi: SAND/USD 6 1 $ için mücadele ediyor
SAND/USD 4 saatlik fiyat grafiği kaynağı: İşlem görünümü

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 34 kripto para birimi için istikrarlı bir değer anlamına gelir. RSI, gelecekte bir ters eğilime işaret edebilecek hafif bir düşüş yolu izleyerek görülebilir.

1 günlük KUM fiyat analizi: SAND/USD sıkışıklıktan kaçıyor

SAND fiyat analizi, piyasanın volatilitesinin, KUM/USD fiyatının değişken değişime uğrama olasılığının arttığını gösteren eğimli bir yol izlediğini göstermektedir. Kripto para birimi piyasadaki bir sıkışıklıktan yeni çıktı ve bu da piyasanın volatilitesinde önemli bir artışa neden oldu. Bollinger’ın bandının üst limiti 6.7 dolarda mevcut ve bu da en güçlü direnç görevi görür. Bollinger’ın bandının alt sınırı 4.1 dolarda mevcut ve bu da en güçlü desteği temsil ediyor.

SAND/USD fiyatı Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor ve bu da ayı hareketine işaret ediyor. Piyasa eğilimi, ayıların son zamanlarda piyasanın kontrolünü ele aldığını gösteren boğa burcundan yeni değişti.

KUM fiyat analizi: SAND/USD 6 2 $ için mücadele ediyor
SAND/USD 1 günlük fiyat grafiği kaynağı: İşlem görünümü

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 54’dür ve bu da kripto para birimi için oldukça istikrarlı bir değere işaret ediyor. RSI yolu, SAND/USD fiyatı için maksimum kararlılığı simgeleyen düz bir çizgide istikrarlı bir şekilde hareket ederken görülebilir.

KUM Fiyat Analizi Sonucu: Ayılar piyasayı kapıyor

SAND fiyat analizinden dikkatli gözlemler, ayıların tam bir piyasa kontrolüne sahip olduğu ortaya çıktı. Fiyatın Noel’den önce 7 dolara ulaşması bekleniyordu; şimdi, kripto para birimi 6 dolar için mücadele ediyor. Bununla birlikte, piyasanın ivmesi değişti ve şimdi ayıların şimdilik piyasa eğilimini sürdürme şansı olduğunu gösteriyor. Boğalar geri dönebilir, ama bu daha az olası bir senaryo.

Feragatname. Sağlanan bilgiler tavsiye ticareti değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlar için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce nitelikli bir profesyonelle bağımsız araştırma ve/veya danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.