Skip to main content
Kripto Haberleri

Küresel yeniden: su. Kripto Dünya Savaşı ⋆ ZyCrypto

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Reklamcılık

&nbsp

&nbsp

Merkezi olmayan finans parçalanmıştır. Birçok proje, her zaman bir işlevi olmayan kendi tokenlerini sunar. Aynı zamanda, bu yüzlerce ve binlerce jeton adı gerçekten takas ediliyor ve bu nedenle kendi heyecanlı hayran kitlesine sahipler. Bu doğru – hayranlar. “Bahis” ve “umut” oynayan “kumarbazlar”. Bu piyasa, borsa ile profesyonel spor arasında bir şeye benziyor.

Merkezi olmayan finans sektörü bir oyundur. Hatta ve özellikle birisi agresif bir şekilde reddederse.

Yeni olan her şeyin başında insan topluluğu bunu bir oyun olarak görür. Hepimiz bilim, eğitim, iş vb. oynuyoruz. Ve bununla, gelecek neslin miras alacağı tamamen ciddi ve yetişkin bir dünya inşa ettik. Aramızda merak ve kumarbaz olmasaydı, okyanusu geçemezdik, uzaya uçamazdık, ekolojik giysi üretimi için malzemeler keşfedemezdik.

Kripto para piyasası katılımcıları, kendilerini yeni nesil ciddi küresel ekonomiler olarak düşünmekten memnuniyet duyarlar. Aynı zamanda, gerçeklere bakarsanız – şu anda kripto topluluğunun “ekonomiyi resmetme” olasılığı daha yüksek – kaçınılmaz olarak ciddi hale gelen bir şey oynuyor. Her geçen gün daha ciddi.

Kriptoda gördüğümüz, eski retrograd ve adaletsiz ekonominin yerini almak için gözümüzün önünde ciddi bir endüstrinin doğduğu dev bir çok oyunculu dağınık “oyundur”.

Reklamcılık

&nbsp

&nbsp

re:water, bu “oyunun” en büyük hızlandırıcısıdır. Hem mühendislik hem de sembolik olarak, re:water sisteminin simgesi – WATER – kusursuz tersine çevrilebilir likiditeyi bünyesinde barındırır.

re:water, insan ekonomisi ve psikolojisinin doğasında var olan tüm temel eğilimleri “sahip olmak”, “genişletmek/büyümek”, “savunmak”, “birleştirmek”, “çatışmak” olan bir Ekonomik Sistemdir.

re:water metaverse.

Re:water, *herhangi bir kripto para birimini tanımlı özellikler kazanmaya davet eden ve aynı zamanda rekabet etmek ve hatta Politika yürütmek için kripto topluluklarını organize etmek için araçlar sağlayan sanal bir gezegen sunar.

Üç ana varlık re:water ortamını oluşturuyor:

  • Gezegen (yüzey)
  • bu Küresel Bulut
  • Yağmur

bu Yüzey gezegenin arazi parsellerine ayrılmıştır – Fayans. NFT olarak mekanik olarak geliştirilmiş 516.000 Fayans vardır.

bu Bulut sistem kullanıcılarına hizmet veren Su jetonlarının ortak deposudur. WTR belirteçlerinin benzeri görülmemiş bir %85’i, projenin başlatılmasından sonra Bulutta dağıtılmamış halde kalır. Kimsenin kontrolünde değildir ve önceden belirlenmiş kurallar dizisine göre otomatik olarak çalışır.

Yağmur 1-10 günde bir etkinleştirilmiş Fayanslar arasında su jetonlarının bölümlerini dağıtan doğal benzeri bir algoritmadır.

likidite madenciliği nasıl yapılır

Re:water ekosisteminde likidite madenciliği yoluyla pasif bir gelir elde etmek için, kullanıcıların arazi parselleri olarak adlandırılan 516.000 Karodan birine sahip olmaları gerekecektir. Her arsa, sahibine yağış sırasında fayansların üzerine düşecek olan kripto Rain of Water’a maruz kalmasını sağlayacaktır. Bir Karodan elde edilen verimi artırmak için, Karo sahibi, Karoda kilitli likiditeyi artırarak Yerçekimini artırmak zorunda kalacak.

Bunu yapmak için, her arazi sahibinin, mevcut blok zincirlerinden birinde yayınlanan Su veya dijital varlıkları stake etmesi gerekecektir. Karodaki pay ne kadar büyük olursa, Yerçekimi o kadar yüksek olur ve Karo her yağışta o kadar fazla Su çeker. Yağış sırasında bir Karo üzerine düşecek olan Su, Karo’nun Yerçekimini ve daha fazla su çekme kapasitesini tekrar artıracaktır.

Karoya varlık yatırmak muazzam APY’lere sahiptir, ancak Dünya haritasındaki tüm varlıkların kamuoyunun dikkatine açık olduğunu ve bu nedenle sahipliklerinin sorgulanabileceğini unutmayın. Yeniden su ekosisteminde çatışma müzayedelerine ihtiyaç duyulan şey budur.

Yapılacak savaş

Daha önce de belirtildiği gibi, su ekosistemindeki araziler çok sınırlıdır. Aynı zamanda, su madenciliğinin tek kaynağıdırlar. Birine sahip olmak için, Kolonizasyon aşamasında ucuz bir dolar kullanarak onları satın alabilirsiniz. Ancak bu oranda, yakında tüm araziler işgal edilecek ve hiçbiri doğrudan satın alınamayacak durumda kalacak. İşte likidite savaşı burada başlıyor.

Su jetonu, kullanıcıların başka birinin arazisini nasıl ele geçirebilecekleri konusunda çok önemli bir rol oynar. Bir saldırı, bir kullanıcının suda bir çakışma müzayedesi başlatmasını gerektirecektir. Karo sahibi, sonraki 12 saat içinde savunma teklifini suya koyacaktır. Son ayakta kalan kazanır.

Birisi bir Çini’ye saldırıda başarılı olursa, içine yatırılan tüm likidite ile onu kendi haline getirecektir. Bu nedenle, su ekosistemindeki tüm arazi sahiplerinin mülklerini ve yatırım yaptıkları tüm likiditeyi kaybetmemek için arazilerini dikkatli bir şekilde korumaları gerekecektir. Bir kişinin kişisel cüzdanında ne kadar çok su varsa, o kadar fazla korumaya sahip olur. Çini içindeki su, çatışma sırasında kullanılamaz.

Her iki taraf da bir çatışma müzayedesi yapmak için Water’a ihtiyaç duyar. Bu da, tüm çatışma çözümlerinde hayati bir kaynak olacağı için WTR’ye olan talebi artırıyor.

Ve çatışmalarda kullanılan tüm Su, Bulut’a geri dönüştürülecek. Bu hem saldıran taraf hem de savunan taraf için geçerlidir. Bu nedenle, Su bir çatışma çözümünde kullanıldıktan sonra, su döngüsünü doğada olduğu gibi tekrarlayan bir sonraki yağış sırasında herkesin toplayabileceği hale gelecektir.

Diğer kazanç yolları

Yüksek likidite parçalarıyla Fayansları riske atmak çok büyük bir riskse, su ekosisteminde kâr etmenin başka yolları da vardır.

  1. Elbette Su jetonunu cüzdanınızda tutabilir ve fiyatının artmasını bekleyebilirsiniz. Bu stratejiyi seçerseniz, Su talebinin çatışma ihalelerinden kaynaklandığını unutmamalısınız. Ne kadar çok çatışma olursa, birinin arazisini devralmak veya onu bir tutsaktan korumak için o kadar fazla Suya ihtiyaç duyulacaktır.
  2. İkinci olarak, Suyu merkezi olmayan borsalarda likidite olarak sunarak re:water ekosisteminin dışında kullanabilirsiniz. Bu sayede sermayenizin başkası tarafından alınmasını riske atmadan sürekli kâr elde edebileceksiniz.
  3. Fayanslar NFT’lerdir. İlk Kolonizasyon aşamasında bir Karoya sahip olmak, fiyatları 1$’dan başlayacağı ve son Karo partisi 512$’a satılacağı için şimdiden büyük bir kazanç. Pasif olarak su madenciliği yapan Fayanslar için ikincil pazar her zaman talep görecektir.
  4. Bu muhafazakar varlıkların sahipleri için, su jetonunuzu doğrulama Düğümünde her zaman bir seçenek vardır. Everstake, tüm delegelerin hisselerine hizmet veren re:water’ın bir ortağıdır.

Re:water yaklaşımı geleneksel görünmeyi amaçlamaz, aksine genç kripto endüstrisinin birleştirici altyapısındaki evrimini, sosyal sorumluluk mekaniğini takip eden tüm sonuçlarla güçlendirmeyi amaçlar. Çatışma kavramının tamamı, kriptoyu gerçek hayatın işleyişine yaklaştıran bir romandır. Yukarıdakilerin tümü, kesinlikle re:water’ın 2022’nin en iyi kripto projelerinden biri olma ve WTR’yi 2022’de kripto para birimi alanında en iyi performans gösteren varlıklardan biri haline getirme olasılığını veriyor.

re:water’ın lansmanı hakkında daha fazla bilgiyi resmi sayfalarda bulabilirsiniz. heyecan ve Telgraf. Ve re:water’ın kripto meta veri tabanındaki kâr etme mekaniği hakkında daha fazla bilgi edinmek için re:water web sitesine bakın.