Skip to main content
Kripto Haberleri

Lana Denina’dan Mona Lana koleksiyonu

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Konuk gönderisi yayınlayan Lana DeninaMona Lana, 114 farklı boya özelliği kullanılarak kodlama yoluyla rastgele oluşturulan 500 benzersiz kadın portresinden oluşan bir koleksiyondur.

Onlar ETH blockchain’inin Mona Lisa’sıdır. Zarif, gizemli ve değerlidirler.

Bu, Web 3.0 boyunca çeşitliliği teşvik eden ve koleksiyon koleksiyoncularının güzel sanatlar satın almasını sağlayan kadın güçlendirici bir projedir. Proje, sınırlı tedarik nedeniyle bir ‘edition’ ve ‘collectibles’ projesi arasında bir melezdir.

İlham kaynağım

Proje fütüristik moda tasarımı ve 3D baskı moda esinlenerek. Projeyi yaparken, mümkün olan en kapsayıcı ve çeşitli özellikleri boyamaya çalıştım, böylece herkes en az bir Mona’ya tanımlayabildi. Hala minimalist kalırken, saç modellerinin doku ve kıvrılma deseni açısından ne kadar çeşitli olduğunu kolayca gözlemleyebilirsiniz. Benim kültürümde saç son derece önemlidir – kadınlar olarak saçlarımızı yeni kıyafetler aldığımız kadar sık değiştiririz. Bu yüzden saç modellerinin sanatsal yönünü vurguladım.

Makyaj özellikleri makyaj markalarından esinlendir ve her özellik «   yakut dudaklar » veya « whispie kirpikleri » gibi bir makyaj gölgesi / türü adıdır. Mona Lana serisi hemen hemen bir moda başyazısıdır. Aslen Fransa’nın güneyinden ve Benin’denim, Kanada’da yaşıyorum. Ben küçükken, büyükannem fırsat buldukça beni Louvre Müzesi’ne götürürdü. Burası Mona Lisa ile tanıştığım ve herkesin ilgisini çeken bu küçük tabloya aşık olduğum yer. Onun ve eşsiz görünüşünden büyülendiğini hatırlıyorum. Mona Lana, genç bir sanatçı olarak ilk günlerimin ve blockchain’de bir sanatçı olarak ilk günlerimin bir kutlamasıdır. 

Kadınları güçlendirmek ve sanatçıları desteklemek

Her Mona Lana, Lana Denina’nın özel satışlarına ve hava damlalarına önemli bir giriş görevi görecektir, böylece her Mona Lana sahibinin başka hiçbir koleksiyoncunun sahip olmadığı avantajlara sahip olacaktır.

Ayrıca, projenin satışlarının bir yüzdesi Cyber Baat DAO &#8211’e yeniden entegre edilecek; metaverse ‘deki Afrika kökenli yaratıcıları desteklemek için oluşturulan yeni bir DAO – ve aile içi şiddete karşı savaşmak için Kanada’daki kadın sığınma evlerine. Bu proje, blockchain’in diğer sanatçılarını desteklemeye, kadınları teknolojide güçlendirmeye ve koleksiyon pazarında güzel dijital sanat ortaya koymaya yardımcı olmak için oluşturulmuştur.


The post Lana Denina’nın Mona Lana koleksiyonu ilk olarak OpenSea Blog’da göründü.