Skip to main content
Kripto Haberleri

LarvaLabs CryptoPunks’un Uzun Vadeli Geleceğini Güvence altına Alıyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Mantarsız öncü, LarvaLabs, amiral gemisi projesi CryptoPunks’un merkezi olmayan geleceğini güvence altına almak istiyor. Bu anıtsal hedefe ulaşmak için, saygıdeğer Punk’ların süresiz olarak yaşamasını sağlayacak yeni bir açık kaynak platformu geliştiriyor.

LarvaLabs şimdi Tanrı benzeri Punk’ları ilk piyasaya sürdüğünde, onları ücretsiz olarak dağıttılar. Sözleşmeye telif hakkı veya ikincil satış yazmadan, engelsiz bir P2P aktarım deneyimine etkili bir şekilde izin verir. 2017’deki ilk düşüşten bu yana, iki adam ekibi yerli bir punk ticaret platformunu korudu. Bununla birlikte, kendi ölümlülüklerinin farkına vararak, bir ileriye dönük daha sağlam bir çözüm.

Ana planın birinci aşaması, CryptoPunks görüntülerinin tamamen zincire taşındığında Sonbaharda gerçekleşti. Şimdi, “CryptoPunks Market interface 2.0” için geliştirme çalışmaları devam ediyor. tamamen açık kaynaklı, sıfır ücretli bir ticaret çözümü bu, kullanıcıların kendi düğümlerini çatallamalarını ve çalıştırmalarını sağlamanın yanı sıra topluluk girişine ve kod katkılarına izin verir. Bu, blockchain’in en ünlü NFT koleksiyonu CryptoPunks’un uzun vadeli bağımsızlığını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Yeni yükseltme zaten çalışıyor ve daha sonraki bir tarihte geçiş için daha fazla işlevsellik zamanlandı. Ancak, kullanıcılar test tamamlanana kadar yeni arayüzü üretimin “Beta” aşamasında olduğu gibi görmelidir. Şimdilik LarvaLabs, yeni ticaret platformu ile birlikte orijinal sitelerini korumaya devam edecek.

Cryptopunks Market arayüzü 2.0 (BETA) >> buradan göz atın

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.