Skip to main content
Kripto Haberleri

LUNA daldırma satın alma zamanı?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bugünkü canlı Terra fiyatı 24 saatlik işlem hacmi 2.8 milyar dolar ile 86.55 dolar. Terra son 24 saatte %6.31 düştü. LUNA satın almanın zamanı geldi mi? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Luna’yı şimdi satın almak için en iyi yerler

LUNA bu kadar yeni bir varlık olduğu için, henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de bir DEX (merkezi olmayan değişim) kullanarak LUNA satın alabilirsiniz, bu da sadece birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. LUNA’yı hemen satın almak için şu adımları izleyin:

1. ETh’i eToro gibi düzenlenmiş bir borsada veya brokerde satın alın ›

eToro’yu öneriyoruz, çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir borsa ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca acemi dostudur ve kullanıcılara mevcut diğer hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemine sahiptir.

2. ETH’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve paralarınızı oraya göndermeniz gerekir.

3. Cüzdanınızı Uniswap DEX’e bağlayın

Uniswap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık ETH’nizi LUNA ile değiştirebilirsiniz

Artık bağlı olduğunuz için LUNA da dahil olmak üzere 100’lerce madeni para ile takas edebileceksiniz.

LUNA nedir?

LUNA, fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat tabanlı stablecoin’leri kullanan bir blockchain protokolü olan Terra’nın yerel belirtecidir. Teknik incelemesine göre Terra, fiyat istikrarını ve itibari para birimlerinin geniş bir şekilde benimsenmesini Bitcoin’in (BTC) sansür direnci ile birleştiriyor ve hızlı ve uygun fiyatlı yerleşimler sunuyor.

Terra’da geliştirme Ocak 2018’de başladı ve ana ağı Nisan 2019’da resmen başlatıldı. Terra, protokolün stablecoinlerinin fiyatını dengelemek için LUNA’yı kullanıyor. LUNA sahipleri ayrıca yönetişim önerilerini sunabilir ve oylayarak bir yönetişim belirtecinin işlevselliğini sağlar. Terra, Ocak 2018’de Daniel Shin ve Do Kwon tarafından kuruldu.

Bugün LUNA almalı mıyım?

LUNA, her iki yönde de ani ve beklenmedik fiyat dalgalanmalarına maruz gidebilen uçucu bir varlıktır. Kripto para birimine yatırım yaparken son derece dikkatli olun.

LUNA fiyat tahmini

Crowd Wisdom’a göre LUNA önümüzdeki birkaç saat içinde 87 ila 92 dolar arasında işlem görecek. Bu zaman dilimi için genel önerileri Sat’tır. Beş momentum göstergesinin hiçbiri olumlu değil, üçü ise negatif.

Sosyal medyada LUNA