Skip to main content
Kripto Haberleri

LuxWorld – Kazanmak İçin Web3 Travel Projesi Ön Satışı Başlatıyor

Yazan Kasım 29th, 2022Yorum Yazılmamış

LuxWorld - Kazanmak İçin Web3 Travel Projesi Ön Satışı Başlatıyor

Web3 Travel to Earn projesi LuxWorld ön satışını başlatıyor. LÜKS jeton. Toplamda, 360.000 LÜKS fiyatından bu aşamada satılacaktır. 1 USDT = 250 LUX ve artacak %20 bir sonraki turda Minimum satın alma 4 USDT.

bu LuxWorld Jetonu (LUX) yerel belirteci LuxWorld. Satın alabilirsin LÜKS doğrudan kullanarak birkaç adımda ön satış USDT, BUSD, ETH veya BNB.

LuxWorld gelişmelere ayak uydurmak ve seyahati Web3 dünyasına entegre etmek için geliştirilmektedir. Uygulama, mevcut birkaç parça üzerine kurulmuştur. sosyal ağ – merkezi olmayan sosyal uygulamalar geliştirmek için kullanılan bir sosyal ağ ve finans karışımı.

LUX nasıl satın alınır

1. Adım: Wallet’ı yükleyin

Başlamak için bir Meta Maske tarayıcınızda yüklü cüzdan veya tarafından desteklenen cüzdanlardan birini kullanın. Cüzdan Bağlamak (öneririz Güven Cüzdan).

Metamask ile bir masaüstü tarayıcıdan satın almak size daha sorunsuz bir satın alma deneyimi sağlayabilir. Mobilden satın almak için kullanılması tavsiye edilir. Güven Cüzdan ve yerleşik tarayıcı aracılığıyla bağlanın (sadece https://lux.world’ü şuraya kopyalayın: Güven Cüzdanı tarayıcı).

Yapmak yeterli olduğuna eminim ETH/BNB veya USDT/BUSD satın almak için cüzdanınızda LÜKS. Veya satın almak için kartınızı kullanabilirsiniz. ETH/BNB cüzdanınıza gönderilecek.

LuxWorld - Kazanmak İçin Web3 Travel Projesi Ön Satışı Başlatıyor

2. Adım: Cüzdanı Bağlayın

Favori cüzdanınız hazır olduğunda, tıklayın “Cüzdanı Bağla” ve aşağıdaki 3 seçenekten size en uygun olanı seçip miktarı yazıp tıklayın. “Satın almak.”

LuxWorld - Kazanmak İçin Web3 Travel Projesi Ön Satışı Başlatıyor

3. Adım: Jetonu Talep Edin

LuxWorld - Kazanmak İçin Web3 Travel Projesi Ön Satışı Başlatıyor

LuxWorld Hakkında – Kazanmak İçin Web3 Seyahat Projesi

LuxWorld bu Web3 Yaşam Tarzı Uygulaması NFT Oyunlaştırma ve etkileşimli Sosyal-Fi düzeni ile. Eşsiz ve heyecan verici dünyamızı gerçek ve sanal hayatta keşfederken, keşiflerinizin düşündüğünüzden daha değerli olduğunu kısa sürede anlayacaksınız!

LuxWorld hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: https://lux.world/

Twitter: https://twitter.com/luxworld_

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/P6ZcFS3sth

Telgraf: https://t.me/luxworldofficial

Facebook: https://www.facebook.com/luxworld.official

Araç: https://luxworld.medium.com/