Skip to main content
Kripto Haberleri

Madeni paralar bir ölüm haçı gösterir; Sonraki Önemli Fiyat Seviyeleri

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Meme-coins Dogecoin ve Shiba Inu son birkaç gündür listelerinde zorlanıyorlar. Bu paralar esas olarak son birkaç gün içinde küçük kazançlar veya kayıplarla konsolide kaldı.
Dogecoin geçtiğimiz hafta boyunca yatırım getirisi açısından %2,2 geri dönerken, SHIB yaklaşık %6 yükseldi. Dogecoin, anlık direnci ve desteği arasında sırasıyla $0.193 ve $0.170 arasında salınırken, Shiba Inu $0.000040 işaretinin üzerinde kırılmaya çalıştı.

DOGE/USD Dört Saatlik Grafik

Dogecoin 0.1703 $ olarak fiyatlandı ve son 24 saat içinde mem-coin% 3.4 değerini kaybetti. Hafta boyunca bir ölüm çapraz oluşumu sergilemişti, ardından sikke ayı koşusuna başlayacaktı.

Coin için acil destek seviyesi $0.170 seviyesinde ve Dogecoin’in mevcut fiyat ivmesi, coin yakında seviyenin üzerindeki desteğin altına inecekti. Diğer fiyat katı 0.155 dolarda kaldı. Yakın Dönem Teknikleri de ayı fiyat koşusuna işaret ediyor.

DOGE’nin fiyatının 20-SMA’nın altında olması, satıcıların piyasadaki fiyat eylemini domine ettiğini gösteriyordu. Aynı yazışmalarda, Göreli Güç Endeksi, yatırımcıların nakde çevirmeye karar vermeleriyle, aşırı satım ve düşük değerli işaretin yakınında, yarım çizginin altında görüldü.

Ortalama Yön Endeksi, piyasa eğiliminin güç geliştirdiğini ve bunun da ayı fiyat hareketinin devam ettiğinin sinyalini verdiğini belirtti.

SHIB/USD Dört Saatlik Grafik

Shiba Inu Ve Dogecoin Fiyat Analizi: Madeni Paralar Bir Ölüm Haçı Gösterir; Sonraki Önemli Fiyat Seviyeleri

Fiyat eylemi sırasıyla $ 0.000039 ve $ 0.000034 arasında sandviç kaldı gibi meme-coin sıradan fiyat eylemi gösterdi. Shiba Inu bir gecede %4.4 değer kaybettikten sonra 0.000034 dolardan işlem görüyordu. Fiyatlardaki bu düşüş, satıcıların piyasayı ele geçirdikten sonra geldi.

Shiba Inu bir ölüm haçı oluşturmuştu, bunun nedeni olarak, madeni para son 24 saat içinde güneye doğru fiyat eylemi sergiledi.

Acil fiyat destek seviyesi $0.000028’de kaldı. Eğer coin $0.000039 seviyesinin üzerinde kırılırsa, SHIB $0.000044’ü hedefleyebilir, ancak göstergelerden gelen okumalar göz önüne alındığında bu oldukça düşük bir olasılıktır.

Göreli Güç Endeksi, yazının yazıldığı sırada monte edilen basıncı satarak aşırı satılmış bölgeye dokunmak üzereydi. SHIB’in fiyatı 20-SMA’nın altındaydı, bu da satıcıların yeniden güç kazandığı anlamına geliyordu. Müthiş Osilatör, piyasadaki ayılara uygun olarak kırmızı sinyal çubukları yanıp söndü.

Feragatname

Sunulan içerik yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşuluna tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce piyasa araştırmanızı yapın. Yazar veya yayın, kişisel maddi kaybınızdan herhangi bir sorumluluk almaz.

Yazar Hakkında