Skip to main content
NFT Haberleri

Magic Eden, Çokgen Tabanlı NFT’leri Desteklemeye Başlıyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Magic Eden, Çokgen Tabanlı NFT'leri Desteklemeye BaşlıyorSolana NFT’leri için lider pazar yeri olarak bilinen Magic Eden, Ağustos ayında desteklemeye başlayacağını duyurdu. ETH NFT’leri. Şimdi sadece 3 ay ileri sarın ve Poligon tabanlı NFT’leri de destekler. Piyasa koşullarına rağmen, Magic Eden iyi durumda görünüyor.

Magic Eden’in NFT topluluğu, yaratıcı telif hakları. Ekim ayında platform, bir şekilde topluluk tepkisi yaratan telif hakkı isteğe bağlı bir modele geçti. Pazar yeri, önde gelen blok zinciri Solana’yı etkileyen FTX’in çöküşünden de zarar gördü.

Çokgen ile, Sihirli Cennet artık daha önce erişilemeyen devasa bir oyun geliştiricileri ve yaratıcıları ekosistemini destekleyebiliyor. Polygon, Ubisoft, Sandbox, Atari ve Decentraland gibi büyük web3 oyun projelerine ve yayıncılarına ev sahipliği yapıyor!

https://platform.twitter.com/widgets.js

Yeni hamle, Magic Eden’in gerçek bir ‘çok zincirli’ pazar yeri olma vizyonunun bir parçası. Ağustos ayında ETH’yi destekleme hamlesinin ardından Magic Eden, 20’den fazla proje başlattı ve 5.000+ ETH topladı yaratıcıları için. Şimdi, kemerinin altındaki Polygon ile, geleceklerinden daha fazla olacakları konusunda iyimser kalabiliriz.

Daha fazla bilgi >> Nihai NFT Rehberi

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Magic Eden, Çokgen Tabanlı NFT’leri Desteklemeye Başlıyor ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.