Skip to main content
Kripto Haberleri

Mantarsız jetonlar (NFTs) 2021’de kripto bir ev ismi haline geldi ve dünyanın her yerinden sanatçıların çalışmalarını sergilemeleri için alan yarattı ve

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Mantarsız jetonlar (NFTs) 2021’de kripto bir ev ismi haline geldi ve dünyanın her yerinden sanatçıların çalışmalarını sergilemeleri ve hak ettikleri takdiri almaları için alan yarattı.

NFT alanı son süpkerek gelişmeye devam ederken, kullanıcılara merkezi olmayan bir sanat müzesi deneyimi sunmak için yeni bir proje ortaya çıktı. Dahası, metaverse’de.

Pixlr Genesis ile tanışın

Pixlr Genesis, dünyadaki popüler tasarım ve fotoğraf düzenleme ekosistemleri Pixlr ve yazılım geliştiricisi Phosus tarafından geliştirilen yeni bir NFT projesidir.

Ekip, Louvre, Modern Sanat Müzesi (MoMA) ve Ulusal Galeri de dahil olmak üzere dünyanın en büyük kurumlarına rakip olacak metaverse üzerinde tamamen merkezi olmayan bir sanat müzesi oluşturmayı planlıyor.

img1_snip
Kaynak: Resmi Web Sitesi

Pixlr Genesis, metaverse adı verilen merkezi olmayan sanal dünyada dünya çapında hem sanatçıları hem de sanat uzmanlarını birbirine bağlamayı amaçlayan iddialı bir projedir.

Dünya standartlarında bir kitle kaynaklı müzede yaklaşık 10.000 parça özel Pixlr NFT sanat eseri sergilemeyi amaçlayan proje, dünyanın her yerinden ekosistemine kadar birçok sanatçı ve sanat uzmanını bir araya topluyor.

Galerilerin yeni kürasyonlarla yenilenmesini sağlamak için her aşamada beş aşamada 2000 NFT piyasaya sürülecek. Pixlr Genesis NFT’nin her parçası benzersizdir ve gizli bir öznitelikle manuel olarak imzalanır ve her aşamanın zaman içinde tahakkuk eden farklı faydaları vardır.

Sanat eserleri, her kullanıcının müze içinde ne sergileneceğini, ikincil telif fonlarının nasıl yatırım yapacağına, kesirli tekliflere nasıl katılacağına ve topluluğun dikkatini nereye odaklayacağını seçmesine izin veren sanat galerisine tam erişim sağlar.

Ek olarak, Pixlr Genesis NFT, herkesin türev çalışmalar için serbestçe inşa etmesi için bir tohum görevi görürken, aynı kullanıcı cüzdanına ait herhangi bir sanat eserini görüntülemek için ekstra bir yuva olarak işlev görür.

Pixlr Genesis Ekosistemi

Proje, sanat ve entelektüel özelliklerin küresel ölçekte nasıl pazarlandırılacağını değiştirmeye yönelik endüstri sınıfı ekosistem araçlarının tam bir setini inşa ediyor.

İşte Pixlr Genesis ekosistemini oluşturan özelliklerden bazıları.

  • PIXLR Galerisi: Bu, premium NFT düşüşlerine, NFT ile ilgili araçlara ve her yaştan sanatçının NFT’lerini sergilemeleri ve diğer sanat meraklılarıyla ağ iletişimleri için fırsatlar sunan merkezi olmayan bir sanat galerisidir.
  • PIXLR Şaheseri: İlk parti zaten her biri 0,15 ETH fiyatla piyasaya sürüldü ve kalan dört parti serbest bırakıldıkça taban fiyatın artması bekleniyor.
  • PIXLR Nanesi: PIXLR Mint, üyelerin dünyanın dört bir yanından sanat yaratıcılarını güçlendirmek için projenin ekosistemi içindeki Pixlr Genesis NFT’leri kolayca basmalarını sağlayan bir sistemdir.
  • PIXLR Topluluğu: Bu, Pixlr Genesis ekosisteminin en değerli yönlerinden biridir. Dünyanın dört bir yanından sıkı sıkıya örülmüş bir sanatçı ve sanat uzmanı topluluğu kurarak birbirlerine bağlanmalarını, öğrenmelerini, büyümelerini ve ilham vermelerini sağlar.
img2_snip
Kaynak: Resmi Web Sitesi

Kullanıcılar Pixlr Genesis’ten Nasıl Yararlanır?

Proje, kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlamayı vaat ediyor,

  • Sanat Uzmanı: Pixlr Genesis ekosisteminin bir parçası olmak ve NFT’lerden herhangi biri olan bir geçiş satın almak, üyelerin hızla büyüyen NFT alanında sanatın koruyucusu olmalarını sağlayarak sanatın ikinci Rönesans’ını beslemede kritik bir rol oynamalarını sağlar.
  • Premium Erişim: Bir kullanıcı Pixlr Genesis NFT’den herhangi birini satın aldıktan sonra, koleksiyonlarına ekleyebilecekleri tüm yeni topluluk airdrop’larına otomatik olarak özel erişim hakkı verilir. İlk düşüş Genart üzerinden çoktan harekete geçti.
  • Özel Araçlar: Tüm Pixlr Genesis NFT sahipleri, NFT tabanlı deneyimler ve topluluklar oluşturmak için çeşitli özel Pixlr araçlarına da erişecektir.
  • PIXLR Hibeleri: Proje ayrıca, tüm Pixlr Genesis NFT ikincil telif haklarının% 25’ini kullanarak yeni sanat eserleri edinerek ve yeni platformlar inşa ederek Pixlr Genesis Koleksiyonunu büyütmek için dünyanın dört bir yanından yeni ve gelecek sanatçıları ve yaratıcıları desteklemeyi amaçlamaktadır.

ART Belirteci

Gelecekte, Pixlr Genesis, tüm NFT’lerinin, platformun yerel yardımcı program belirteci ve diğer topluluk avantajlarını açacak bir yönetişim belirteci olarak hizmet edecek ART oluşturmasını sağlayacak işlevsellik sunmayı planlıyor.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Free $100 (Özel): Binance Futures’a ilk ay 100 $ ücretsiz ve% 10 indirim ücreti kaydetmek ve almak için bu bağlantıyı kullanın (terimler).

PrimeXBT Özel Teklifi: Kayıt olmak için bu bağlantıyı kullanın ve işlem ücretlarında% 25 indirim almak için PATATES50 kodunu girin.