Skip to main content
NFT Haberleri

Mattel, NFT Pazarını Başlatıyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Mattel, NFT Pazarını BaşlatıyorOyuncak severler, sevinin! MattelHot Wheels ve Barbie gibi ikonik oyuncakların arkasındaki şirket, bu hafta yeni bir NFT pazar yeri açacak. Flow blok zincirini temel alan bu pazar yeri, Mattel Creations olarak adlandırılıyor ve ikonik ev adlarını içerecek.

pazar yeri

Yeni pazar yeri, ilk koleksiyonu Hot Wheels NFT Garaj Serisindeki en yeni koleksiyon olacağından hızla yere basmayı planlıyor. Parça başı 25 dolardan fiyatlandırılan önceki koleksiyonun başarısı göz önüne alındığında, bu da muhtemelen iyi sonuç verecektir.

Bu yeni pazar yerinin gelişi, Mattel’in ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olduğunu gösteriyor. koleksiyoncu topluluğu. Mattel’in ikonik ürünleri çocuklarla yakından ilişkilendirilirken, artık koleksiyonlarını NFT’ler aracılığıyla büyütebilen küresel bir oyuncak koleksiyoncuları topluluğu var.

Kendi pazaryerimizi kurarken ikonik Mattel IP’sini dijital sanata çevirebiliyoruz. Bu, dijital çabalarımızın en son gelişimi ve yakında dünyanın en sevilen Mattel markalarından bazılarından ilham alarak daha fazla ürün paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.Mattel Future Lab Başkan Yardımcısı Ron Friedman, “diyor.

Daha fazla bilgi >> Nihai NFT Rehberi

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Mattel, NFT Pazarını Başlatıyor ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.