Skip to main content
Kripto Haberleri

Melanated NFT Gallery Özel DMX NFT Müzayedesini Duyurdu

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Yeni blockchain hizmetleri şirketi Melanated NFT Gallery (MNFTG), geç rapçi DMX’in nadir eserlerini yayınladı ve hayranlara klasik parçalarından bazılarına sahip olma şansı verdi. Müzayede daha önce şirketten sonra geliyor ilan edildi Efsanevi rapçinin uzun süreli arkadaşı DJ Superior, DarkMan X No Words adlı bir NFT serisi oluşturmak için MNFTG ile birlikte çalıştı.

bu açık arttırma içeren koleksiyon için yayınlanmamış şarkılar, kişisel kafiye kitabından kendi el yazısıyla yazılmış sözler, 31 Aralık’ta açılan serbest stil bir savaş, nadir fotoğraflar ve daha fazlasıAziz. Elde edilen gelirin bir kısmı DMX’in ailesine gidecek.

Daha önce de duyurulduğu gibi, MNFTG, başka bir özel ve Siyah sanatçılardan ilham alan NFT’yi çıkarmayı planlıyor. Şirketin yayınladığı söyleniyor caz efsanesi Miles Davis adına üç bölümlük NFT serisi ‘Synestezi’ olarak adlandırılan ancak düşüşün çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

2021’de kurulan başlangıç, Siyah bir kadının sahip olduğu ve yönettiği ilk blockchain teknolojisi şirketi olarak faturalandırılıyor. Misyonu, küresel Afrika ve Afro+Latinx diasporasından yaratıcılara, blok zincir teknolojilerinin sunduğu güvenli kontrol ve zenginlik oluşturma fırsatları aracılığıyla sanatçı yaratımlarından yararlanma fırsatı sunmaktır.

Melanated NFT Gallery’yi takip edin >> heyecan

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

Görüntü kredisi: Twitter

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.