Skip to main content
NFT Haberleri

Metaverse Piyasa Analizi: 12-18 Eylül 2022

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Tek ÜlkeMetaverse Piyasa Analizine Hoş Geldiniz! Her Pazartesi size meta veri deposu pazarının genel durumu hakkında en son istatistikleri ve verileri getiriyoruz. Bu sütun, inanılmaz bir ekiple ortaktır. Tek Ülkemeta veri tabanındaki sanal alanlar için bir finansal platform.

Önemli Noktalar:

  • $ETH, The Merge’in ardından teslim oldu ve USD fiyatlı meta veri deposu kapaklarında bir çökmeye neden oldu
  • Decentraland, %15 artışla arazi değeri (ETH cinsinden fiyatlandırılır) ile paketi gölgede bırakıyor
  • Somnium Space, hafta için sadece 1 satış kaydederek battı, ancak ekonomiyi yenileme planları var
  • OneLand, tüketilebilir ve birlikte çalışabilir BYOPill NFT’lerinin, Apostle avatarlarının, BYOCrafts ve BYOLands’ın benzersiz meta verisi olan BYOPills’i entegre eder

MArket Verileri ve Analizi

Pazar araştırması

7 günlük veriler, OneLand’deki 8 metaverse projesi için toplam arazi üst sınırını %1,98 artarak 961.219 ETH’ye veya 1.282 milyar dolara gösterirken, toplam ticaret hacmi, Otherdeeds’in geçen haftaki prim satış telaşı hızla gözden kaybolduğu için %47,6 düzeldi.

Bununla birlikte, ETH’de toplam arazi sınırındaki yaklaşık %2’lik artış gizlendi 385 milyon dolarlık devasa bir 15 Eylül’de Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake’e ‘Birleşmesi’ tarafından tetiklenmediyse, ETH fiyatındaki %22,7’lik düşüşün ardından gelen USD’de (veya %23) gerileme kesinlikle görünüyor. tarafından hızlandırılmış olmasıdır. ETH-USD farkı, bu nedenle, aşağıdaki tüm ETH verilerinde dikkate alınmalıdır.

The Sandbox için haftalık satış ve ticaret hacmi artışları, onu arazi sınırında başka bir düşüşten kurtaramazken, sadece bir Emlak satın almak Decentraland’ı emsallerine kıyasla canlandırmak için yeterliydi. Bu arada, OneLand’in en yeni entegrasyonu olan metaverse projesi BYOPills için tüm ana metriklerin yeşil renkte olduğu nispeten olumlu bir haftaydı. Diğer tüm projelerin arazi sınırları hafta boyunca düşüktü.

Jetonlar

Sandbox

Sandbox, Alpha Sezon 3’ün dördüncü haftasına girmesiyle birlikte ticaret aktivitesinde 7 günlük hafif bir artış yaşadı, işlem hacmi %8,4 arttı, ayrıca satış sayısında (+%5,5) ve ortalama fiyatta (%2,6) küçük artışlar yaşandı. Ancak, bu Sezonun arazi satış performansında son sezona göre herhangi bir gelişme sağlayabileceğini kanıtlamak için daha 6 hafta olmasına rağmen hala uzun bir yolu var.

Geçen hafta The Sandbox için yüksek fiyatlı arazi satışları görülmedi, sadece 3 ETH’lik bir üst satış geçen yıl Aralık ayında orijinal boğa koşusunun ortasında bir parselin ortalama fiyatına bile ulaşamadı. Yine de, benzersiz sahipleri, Sezonun başlamasının ardından art arda üçüncü hafta yükselişte olan gümüş bir astar var. Sandbox ekibi kesinlikle her zamanki video barajlarının olmasını diliyor. promosyonlardahil olmak üzere tanıtım videosu 4. hafta için ve belki de ETH ve SAND fiyatlarındaki bir düşüş (hafta için -13.54%), önümüzdeki haftalarda topluluktan daha iyi bir yanıt alacaktır.

merkezsiz

Birinin satın alınması Arazi 34.26 ETH, Decentraland’ın piyasa değerini bu hafta tam %15 oranında yükseltmek için yeterliydi. iki Emlak 5,27’ye satıldı ve sırasıyla 6.85 ETH. Haziran-Ağustos ayları arasında devasa bir düşüşün ardından Ağustos ortasındaki en düşük seviyesinden %27.7 artışla Decentraland için art arda dördüncü hafta yükselen arazi sınırına işaret ediyor.

Neşelenmek için çok fazla olmasa da, açık ve demokratik Decentraland’ın performanslarını, aynı 4 haftalık süre boyunca %20,5 düşüşe devam eden The Sandbox’ın muazzam markalaşma ve pazarlama gücüyle karşılaştırmak her zaman ilginçtir. .

Ortalama arazi fiyatı marjinal olarak %4.41 oranında düşmesine rağmen, hem satışlar hem de hacim bu hafta arttı.

somnium uzayı

Bazıları, sanal gerçeklik metaverse’nin son zamanlardaki başkan adaylarına aşırı takıntılı olduğunu söyleyebilir. somnium uzayı geçen hafta sadece bir parsel arsa satabildi. Bunun ışığında, bu haftaki verilerin iyi görünmemesi beklenebilirdi.

Somnium’un VRE ekonomisi kesinlikle geç kaldı, ancak kurucunun aklında başka pek çok şey var gibi görünüyor. Geçen haftanın Özetinde, Ekim ayında yaklaşan bir arazi satış etkinliği hakkında yazdık ve ardından Pazar günü metaverse başladı Somnium WEB DÜNYALARI. Yeni teklif, arazi sahiplerinin ve kiracıların özel oyun motoru sahneleri aracılığıyla arazilerini “sınırsız ayrıntı, ölçek ve etkileşim” ile geliştirmelerini sağlıyor. Metaverse için heyecan verici bir hareket olabilir, ancak uzun süredir sessiz kalan arazi piyasasına nasıl bir canlılık getireceğini zaman gösterecek, arazi sınırı Nisan’dan bu yana neredeyse hiç değişmedi.

Son zamanlarda birçok ürün ilkine odaklanıldı, bu nedenle OneLand, küçük ama potansiyel olarak çok güçlü metaverse ayı piyasasında diğer tarafa doğru ilerlerken etkilerini görmek için hevesli gözlerle izliyor.

Diğer taraf

Bunlardan bahsetmişken, premium satışlar Otherdeeds bu hafta listeden düştüsadece bir üst satış 20.1 ETH Yuga Labs’in dev metaverse projesi için haftalık bir düşüşü temsil ediyor. Otherside için her zaman çok fazla heyecan var, hiçbiri bu ayın başlarında olduğu gibi başka bir fragman yayınladığından daha fazla değil. Tahmin devam ediyor, ancak satışlar hafta boyunca hafif artış, arazi sınırının düşmesi, ticaret hacmi ve ortalama fiyat yarı yarıya düşmesiyle dalgalanıyor.

dünya çapında ağ

Worldwide Webb’in de unutmak için bir haftası vardı. Hafta boyunca tüm metrikler düştü – 46 Daire satıldı sadece 0,43 ETH ortalama fiyatla. Worldwide Webb, The Public Merge Event için şehri dekore etti ve bir Partiyi Birleştir kutlamak. Partiye pek çok kişi gelse de, metaverse’in canlılığı ile piyasanın canlılığı arasında hala belirgin bir ayrım var.

BYOPils

Geçen hafta, OneLand BYOPills’i entegre etti!

Heyecan verici metaverse ekosistemi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli sanal oyun dünyalarında iyileştirmeler ve deneyimlere erişim sağlayan 10.000 benzersiz tüketilebilir NFT’den oluşan bir koleksiyon olan Mavi Sarı Turuncu Haplar (BYOPills) ile ortaya çıkmıştır. AŞAĞIDAKİ. Ve pozitif bölgede önemli metrikler, özellikle satış sayısı ve hacmi ile BYOLands pazarı için iyi bir haftaydı ve her ikisi de ikiye katlandı.

Daha ayrıntılı analiz sağlayacağımız için önümüzdeki haftalarda bizi izlemeye devam edin. KYOlands ekonomisi.

Metaverse’e Göre En Çok Satılanlar (7D)

Arazi İstatistikleri

Metaverse Jetonları (7D)

Jeton Fiyatları

Kapsamlı pazar ve meta veri deposu proje verileri için daha fazla bilgi edinin tek ülke.dünya ve en son güncellemeler için takip edin heyecan.

En sıcak metaverse haberleri ile güncel kalın >> Burada

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.

Posta Metaverse Piyasa Analizi: 12-18 Eylül 2022 ilk ortaya çıktı NFT Plazalar.