Skip to main content
Kripto Haberleri

Metaverse Rehberinde Neler Var – 31 Aralık-2 Ocak 2021

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Mutlu Yıllar NFT ailesi! Umarız hepiniz şimdiye kadar harika bir hafta geçirmişsinizdir. Hafta sonunu NFT tarzında kutlamanın zamanı geldi, bu yüzden lafı daha fazla uzatmadan, aşağıda bu hafta sonu Decentraland ve Cryptovoxels’ta öne çıkan metaverse olayları verilmiştir. Umarız 2022’ye girerken çok eğlenirsiniz!

2021 Yılbaşı Ev Partisi

Ne zaman: 31 Aralık Cuma 16:00 UTC
Neresi: 14, 100

Galaxy Panda, diğer adıyla DJ GPA, 2022 Yılbaşı Partisine ev sahipliği yapacak. Bu kapsayıcı bir etkinliktir ve herkes davetlidir. Açık oyunlara katılmaktan çekinmeyin ve çok özel ve şık bir hediye kazanma şansı yakalayın. Galaxy Panda’nın topluluğu, tüm blok zinciri ekosisteminin tanıtımına yardımcı olmak için küresel bir izleyici kitlesine dönüştü.

Chibi Labs Üfleme Yeni Yıl Partisi

Ne zaman: 1 Ocak Cumartesi, saat 19:00 UTC
Neresi: 96, -4

Grammy’ye aday gösterilen sanatçı Aloe Blacc’ın konuk oyuncuları ve daha fazlası!

Wilderness Pazar Günü Çifte XP – P2E Combat

Ne zaman: 2 Ocak Pazar
Neresi: -45, 106

XP’yi ikiye katlayın ve Decentraland’deki ilk gerçek Çok Oyunculu Savaş oyunu olan Wilderness’ın lider panosuna tırmanın. Wilderness jetonlarını kazanın ve bunları Wilderness mağazasında NFT’ler ve sarf malzemeleri ile değiştirin.

MadBop NYE Etkinliği

Ne zaman: 31 Aralık Cuma saat 14:00
Neresi: Burada

Cryptovoxels’ı vuracak en iyi 12 saatlik Yılbaşı Kutlaması için Takviminizi kilitleyin. İlk resmi Madbop Yılbaşı Kutlaması. 2. kattaki partiye portal erişimi. Müzik, oyunlar, poaps, ödül çekilişleri.

YENİ ve VOX

Ne zaman: 31 Aralık Cuma 22.00
Neresi: Burada

NYE’yi VOX sanal mekanında kutlayın. Autograf, MARL0W, Harknee ve Dr. Datamosh’un DJ setlerini içerir. Esrar Ape Yat Kulübü tarafından ortaklaşa ev sahipliği yaptı. Dr. Datamosh & Pattern Base tarafından tasarlanan mekan. POAP tüm katılımcılara açıktır.

Yılbaşında Rugburn Partisi

Ne zaman: 1 Ocak Cumartesi 13:00
Neresi: Burada

Yılbaşında Rugburn Partisi: Yeni yıla rugpull NFT’leri ateşe atarak başlayın! Evet, ateş olacak. Evet, katılan herkes giyilebilir ücretsiz bir kilim alır. Evet, bedava içecekler olacak!

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.