Skip to main content
Kripto Haberleri

Miami Gece Kulübü E11EVEN Sıkılmış Maymun Satın Alıyor #11

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

E11EVEN Partners, yüksek profilli E11EVEN Miami gece kulübünün sahibi olan şirket, kısa bir süre önce Bored Ape #11.The NFT’nin satın alınmasının şirkete 396.000 $ veya 99 ETH’ye mal olduğunu açıkladı.

E11EVEN Partners’ın sahibi Michael Simkins’e göre, satın alma, şirketin BAYC koleksiyonunu incelemek için bir süre harcamasının ardından geldi ve burada jest olarak şunları söyledi: “İster inanın ister inanmayın, en sevdiğimiz Maymun 11 numara oldu.“.

Simkins ayrıca, NFT koleksiyonuna girmeye karar verdikten sonra, Discord aracılığıyla Bored Ape #11’in sahibiyle iletişime geçtiklerini belirtti: “İlk başta satmakta tereddüt ettiler, ama biraz ileri geri sonra karşılıklı bir anlaşmaya varabildik.“.

İşlem tamamlandıktan sonra, E11EVEN ilk NFT’lerinin sahipliğiyle birlikte gelecek pazarlama fırsatları. Ancak bu tür bir dijital mülkün satın alınması, şirketin kripto ödemelerini nisan 2021’de kabul etmeye başlamasından bu yana 4 milyon doların üzerinde kripto para birimi ödemesini işlediği için kripto alanına ilk katılımı değil. Şirket ayrıca Ekim ayında gayrimenkul kolu E11EVEN Hotels and Residencies’in lüks konut işlemleri için kripto para birimi kabul etmeye başlamak için kripto para borsası FTX ile ortaklık yaptığını açıkladı.

E11EVEN Partners birçok şirketten biridir kripto dostu iklimden faydalanmak Miami, Florida’da var. Şehir, belediye başkanı Francis Suares’in yardımıyla kripto bağlantılı yatırımcılar için bir sığınak haline getirildi ve emlak vergisi ödemelerinin uzun süre ertelenmesine izin veren yerel vergi politikaları.

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.