Skip to main content
Kripto Haberleri

Milyarder Bill Ackman, Kripto Endüstrisinin Kendi Kendini Denetlemesi Gerektiğini Yoksa Kapatılacağını Söyledi

Yazan Kasım 29th, 2022Yorum Yazılmamış

Milyarder Bill Ackman’a göre, kripto para birimi endüstrisi kendi kendini denetlemelidir, aksi takdirde kapanma riskiyle karşı karşıya kalır. Ayrıca, kripto para birimi alanındaki kötü aktörleri izlemek için daha fazla fona ihtiyaç duyduklarından, düzenleyicilerin yetişmesinin muhtemelen yıllar alacağını söyledi.
Milyarder Bill Ackman, Kripto Endüstrisinin Kendi Kendini Denetlemesi Gerektiğini Yoksa Kapatılacağını Söyledi

Pershing Square CEO’su ve Pershing Square Vakfı’nın Eş Mütevellisi Cumartesi günü bir dizi tweet’te, Bill Ackman, kripto düzenlemesi de dahil olmak üzere kriptoyla ilgili birçok konudaki görüşlerini tartıştı.

Gerçekleşen dolandırıcılığın çoğu, eski moda pompalama ve boşaltma planları ve emanetçilerin müşteri varlıklarını korumadaki başarısızlıklarıdır.
Ackman, kripto para düzenlemesi ile ilgili olarak şunları söyledi:

Ackman’a göre, Şimdi durumu düzeltmek için bir çözüm, daha fazla yaptırım oluşturmaktır.tweet attı.

Ek olarak, Ackman şunları söyledi: Hangi projelerin destekleneceğini seçmek, yönetim ekipleri ve kripto tabanlı işletmelerin sponsorları için çok önemlidir. kriptoda kayıtlı güvenlik korumaları nedeniyle mevcut değil.

Çok sayıda kişi, bu ayın başlarında FTX’in çöküşünün ardından daha katı kripto para birimi düzenlemesi çağrısında bulundu. Aynı şekilde, diğerleri arasında Mark Cuban ve Robert Kiyosaki de şunu vurguladılar: the FTX çöküşü, kripto para birimi endüstrisinde bir başarısızlık değil Amerika Birleşik Devletleri’nden kongre üyesi Tom Emmer ise Başarısızlığın sorumlusu SEC, Başkan Gary Gensler, FTX’in kurucu ortağı Sam Bankman-Fried ve merkezi finanstır..

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Thana

Coincu Haberler